2752
2734
عنوان

واقعا شُل میگیرم همه چیو

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 51 پست
 حالا چجوری بگم بهش

عزیز من دست شما که نبوده خدا خواسته.یعنی واقعا احتمال داره شوهرتون عکس العمل منفی داشته باشه؟

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت
عزیز من دست شما که نبوده خدا خواسته.یعنی واقعا احتمال داره شوهرتون عکس العمل منفی داشته باشه؟

اون که از خوشحالی سکته ناقص میزنه.

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمی فهمم چرا اینقدر وای وای و خاک برسر و...می کنین.چی رو دست می گیرن آخه.الان که هرکی جات باشه ذو ...

خیلی خوشحالو شوکه ام. اصلا باورم نمیشع

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
وای خوش بحالت کاشکی منم دوتا ی جانصیبم بشه 

ایشالا خدا به تو سه قلو بده عزیزم

2731
خوب خدارو شکر.تعجب کرده بودم

از یه طرف با مادرشوهرم مشکل دارم . واسه اون یکم وای وای کردم.از یه طرفم باورم نمیشه شوکه ام .من عاشقه بچه ام