2737
2734

همسایه ما به نظافتچی ساختمون میگه ازپله های خودش شروع کنه و تمام  پارکینگ رو با شلنگ بشوره. خیلی هم زن بی ادب و نفهمیه. نمیشه تذکر داد. سازمان آب جریمه نمیکنه؟ شماتجربه ای ندارید؟

اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندبار قبلا گفتیم . کار خودش رو میکنه.

اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه

باید شماره 122 بگیرید اطلاع بدین

ما هم یه همسایه داریم شلنگو برمیداره 4تا گل اب بده جالبه که ورشکسته هم هستن کلی طلبکار همیشه دم خونشون میان من نمیدونم پول ابو چجوری میدن حالا هدر دادنش هیچی

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

دلم میسوزه میبینم مردم ما آب خوردن ندارن اینا آب رو اینجوری هدر میدن

2738
مصرف اب در حد پله شدن جریمه نداره.مگه استخر زده

عزیزم مصرف بی رویس

واقعا لازمه ادم تو این بی ابی پله و حیاطو با اب بشوره؟

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

بله مصرف بی رویه است .ولی چند سال پیش هرروز که میرفتم سر کار سرایدار یه ساختمون جلو ساختمون رو آب میبست. بهش گفتم شما چاه آب دارید؟ مسخره میکرد . چندبار به سازمان آب زنگ زدم .کاری نکردن

بله مصرف بی رویه است .ولی چند سال پیش هرروز که میرفتم سر کار سرایدار یه ساختمون جلو ساختمون رو آب می ...

اصفهان خیلی از جاها روزی چند ساعت اب و برق نداریم وقتیم هست فشارش به شدت کمه ولی هنوز که هنوزه انگار مردم باورشون نمیشه تو چه بحرانی هستیم ابو همینجور هدر میدن