2752
2734
عنوان

چکار کنم ابهتم نریزه جلوش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 52 پست
اتفاقا کار بهتر پیش میره

ایشون آقاست درک نمیکنه که اگر این ارتباط به جایی نرسه چه ضرری میکنه خانم

البته طرف من حدش رو میدونه. بچه خوبیه

این تاپیکم زدم که اگررررر بازم پیامی رد و بدل شد یکم رعایت کنم البته تا الان که رعایت کردم. گفتم مشورت بگیرم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مردها از ی ساعتی به بعد نیاز جنسی میاد بالا یهو حرفی بزنه استیکر بزنه نتونی کنترلش کنی

نه بابا از این آدما نیست بیچاره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
شماهم داری مشورت غلط میدی چون دو حالت بیشتر نداره یا طرف ادم حسابیه و یه خانوم رو به چشم دم دستی نمی ...

من زیاد نمیشناسمش

در حد همکلاسی میدونم ازش

الانم یکم چت کردیم روحیاتش دستم اومده

ولی بچه خوبیه

واسه همین باید رعایت کنم

2731
خب بگو چی بگم

چند سالتونه؟

من دوستم دقیقا مث تو بود منتها چون بهش دسترسی داشتم و چتاشونو میفرستاد برام بهش راهکار میدادم در حدی که کراشش بهش پیشنهاد داد الانم باهمن 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بنظرم یه دوست زرنگ و عاقل و قابل اعتماد اینجور مواقع میتونه کمک کننده باشه خیلی چون عاقلانه و غیراحساسی میتونه تصمیم بگیره جای تو و بهت منتقل کنه 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
چند سالتونه؟ من دوستم دقیقا مث تو بود منتها چون بهش دسترسی داشتم و چتاشونو میفرستاد برام بهش راهکار ...

من ۲۰

اونو نمیدونم یا اونم ۲۰ یا یکی دو سال بزرگتر

بنظرم یه دوست زرنگ و عاقل و قابل اعتماد اینجور مواقع میتونه کمک کننده باشه خیلی چون عاقلانه و غیراحس ...

چتا رو برای یکی از دوستای غیر دانشگاهم میفرستم. گاهی نصیحت میکنه. که مثلا خوب گفتم. یا فلان کارو نکنم دیگه

من جز اون به هیچچچچ کس نگفتم از این خوشم میاد

حتی دوستای دانشگاهم

من زیاد نمیشناسمش در حد همکلاسی میدونم ازش الانم یکم چت کردیم روحیاتش دستم اومده ولی بچه خوبیه ...

از من میشنوی خودت باش نه چیزی که دوست داری باشی یا شرایط ایجاب میکنه. چون اینجوری حتی طرفت هم دوست داشته باشه کس دیگه رو دوست داره نه خود واقعیت رو. 

دلت رو نده و چک کن ببین اخلاقش اونیه که میخوای بعدش خودت باش بی شیله پیله

از من میشنوی خودت باش نه چیزی که دوست داری باشی یا شرایط ایجاب میکنه. چون اینجوری حتی طرفت هم دوست د ...

ممنون از راهنمایی🌱

تا الانم سیاست مدارانه رفتار نکردم باهاش

فقط حرمت و حد و مرز رو رعایت کردم

ممنون از راهنمایی🌱 تا الانم سیاست مدارانه رفتار نکردم باهاش فقط حرمت و حد و مرز رو رعایت کردم

دمت گرم درست پیش رفتی. از این به بعدم بهترین تصمیات رو میگیری. 

دمت گرم درست پیش رفتی. از این به بعدم بهترین تصمیات رو میگیری. 

اینکه گاهی سر مسائل دانشگاه بخندیم اشکال داره بنظرتون؟

اینکه به چی بخندی کجا بخندی و ... مهمه نه خود خنده. درخواست دوستی رو میفرستم اگر خواستی تایید کن که بگم چیکارا نکنی که مرد مقابلت به قهقرا نره 

نه 🙃

یادمه تو رو 😅 

همینجوری آروم آروم پیش برو ،بهتره 👌🏻من که با عجله گند زدم به همه چیز 😂و خوب برگشتیم سر پله ی اولمون 😶

صبر کنی همه چیز دو طرفه میشه ،من خودمم سر رفتاراش فکر میکردم نکنه علاقه ام یک طرفه ست ولی هر پسری فرق داره ،یه سری پسرا هستن از اول براشون مهم نیست که دوستی داشته باشن ،یه سریا میخوان به یه نقطه ی امن برسن و کلی حالت دیگه ،مورد من از نوع دومیه و خوب فعلا ارتباطمون هم قطعه ولی خوب داره خودشو آزار میده ،از اون طرف گاه و بی گاه خودشم میاد از دور خودشو نشون میده و میره 😂

ولی اگه آروم میرفتیم جلو نیازی به این کارا نبود 👌🏻

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
باید بگم من خیلی وقته ازش خوشم میاد یکطرفه

راستش و بهت بگم بعید میدونم تون علاقه ایی به تو داشته باشه وگرنه که تا الان یه اقدام جدی میکرد،حالا میخواین اسمش و بزارین کراش داشتن من میگم علافی،فکرت و باز کن تا آدمای تازه که اونا خواهان تو هستن وارد زندگیت بشن.