2733
2734

یعنی یه آدمی بودم فعال ، هیچکس جلودارم نبود 

صبحا زود بیدار میشدم ، ورزش میکردم، قهومو میخوردم ، دوش میگرفتم تازه میشد هشت ، یکم کتاب میخوندم ، بعد آماده میشدم میرفتم یوگا 

غیر اینا زبان میخوندم دانشگاه ، تابلو های نقاشی میکشیدم ، گیتار میزدم میخوندم 

الان بچه دار شدم ، یه دسشویی نمیتونم برم 

قشنگ دهنم سرویس شده ، دوستش دارم، عاشقشم خداروشکر ، ولی غیر لین بچه هیچکس نمیتونست منو اینطوری بشونه سر جام، که الان حالم بده سرما خوردم صدام در نمیاد. لالایی بگم ، این بچم جییییغ داره میزنه ، چیزیش نیستا ، فقط موقع خواب اینجوری میکنه ، و انقدرم خوابش میاد از بس چشم و صورتشو مالید سرخ شده همه جاش و نق میزنه ، اما نمیخوابه 🤦🏻‍♀️ من فقط با جغجغش دارم میزنم سر خودم ، از بس خستم ، روانی شدم 

وایی🥲🥲🥲

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم یه دونه از نبم وجبی ها دارم  الان دو سال به خاژرش خونه نشین شدم مرخصی بدون حقوق گرقتم وتو بارذاری استراحت مطلق بودم ولی قبلش  یه آدم فعال که اصلا تو خونه نبود یا باشگاه بودم یا دانشگاه یا سرکار یا خرید ولی الان فقط خونه 

وای. منممممم  البته من مث شما فعال نبودم ولی  انقد بچم سخت میخوابه دهنمو سرویس کرده  ...

وای پس مال همه همینه؟ 

راهکاری نیست براش؟ 

ببین ساکتشم میکنم ، چشم رو هم نمیزاره ، بیداااار زل زده به یه نقطه ، هردفعه گریه میکنه ساکت میکنم دوباره بیداره همچنان

ای جونم عزیزم خداحفظش کنه🥹🫂🫀

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

دوستان یه سوال

بچه های شما هم ساعت ده شب به بعد رد میدن یا فقط بچه های اطراف من همچینن؟😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706