2733
2739
عنوان

الان اوضاع اقتصادی خونه هاتون چه جوریاست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 83 پست
از عذاب وجدان میمیرم بخدا میگم چرا من این بچه رو بدنیا آووردم ولی بخدا از اول اگه میدونستم اینطوره ب ...

سلام عزیز مطلب بالارو گذاشتم بخون، جواب میگیری ان شاالله خیلی تعریف کردن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بچه ها من پنج سال پیش وقتی نامزد کردم یه خونه مسکن مهر خریدم تازه عید امسال تحویلم دادن اونم تو این ...

سلام گلم شمام بخون ابن صفحه ذکری ک گفتم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم برای بچه هام ناراحتم .به خدا مسایل مالی رو درک نمی کنند فقط و فقط از ما دلگیر میشن .از خودم بد ...

شمام بخون کامنتمو عزیر

2731
[QUOTE=62924770]بچه های قدیم فرق میکردند با همه چیز کنار می اومدند .می پذیرفتند ولی بچه های الان نمی ...

شماهم بخون گلم کامنتمو این صفحه راجع ب ذکر

سر شب با دختر عمه ام حرف میزدم شوهرش(پسر عمه امه)تو کماست مستاجرن و دو تا پسر هم دارن پسرش تو اسنپ کار میکنه .به خدا خون گریه میکرد.میگفت آخه روزی چهل پنجاه تومن که این طفلک کار میکنه رو من به کجای زخمم بزنم؟خرج دارو و وسایل پرستاری شوهرم کنم؟خرج مخارج خونه کنم؟بدهیهامونو بدم؟با اینکه همیشه آدم معتقدی بود و خیلی به آقایون ارادت داشت امشب از ته دل نفرینشون میکرد.من هم از همون موقع سرم داره از درد میترکه.

دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی آید😔

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من
سر شب با دختر عمه ام حرف میزدم شوهرش(پسر عمه امه)تو کماست مستاجرن و دو تا پسر هم دارن پسرش تو اسنپ ک ...

کاش خیریه ای کمکشون کنه.ذکری صفحه قبل گفتم مجربه انجام بدن.

میخاید من یه شمارو با یه خیریه لینک بدم؟ شاید بشه کمکی کنن

بنظرم این شرایطشونو بگو و سعی کن کمک بگیری ‌ بهشون بدی

2740

❧❧❥ ava✦❦❦:

❧❥ ava✦❦❦:

سلام دوستان عزیز

اپلیکیشن7030رو دانلود کنید وبسته های اینترنت و حتی پرداخت قبوض رو با اطمینان کامل پرداخت کنید😍

و حتی کسب درامد کنید!!!! با زیر مجوعه هات پول جمع کن هر چی زیر مجموعه هات بسته اینترنتی یا قبض بخرن ب تو پورسانت تعلق میگیره.هم کارای روزانتو انجام بده مثل بسته خریدن و قبوض پرداهت کردن وغیره....هم ی پولی دربیار ضرر نمیکنی

برای ثبت نام و …..

1. اپلیکیشن رو دانلود و روی سیستم خود نصب کنید

2. بعد دریافت اپیکیشن به قسمت ثبت نام رفته و شماره موبایل خود در کادر اول رمز شخصی خود را در کادر سوم

( و در کادر سوم معرف خود ک مفتخرم شمارو ب این اپلیکیشن دعوت کنم

شماره ی رو وارد کرده و ثبت نام رو کامل کنید

نکته مهم ( شماره یا کدمعرف za7030)هست😍 کد معرف حتما بزنید چون نمیتونید وارد  بشید

فقط روزی صد ثانیه وقت بزاریدب درامد برسید..... 30 درصد هر خریداتون ب خودتون تعلق میگیره

درست اولش ناچیزه اما با مجموعه گیریتون درامد خوبی کسب میکنید اگه میتونید نصب کنید یا یکم تحقیق کنید در موردش.......تشکرمندم فقط یادتون نره کد معرف بزنید (😚😚)(za7030)    ........امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم