2733
2734
عنوان

الان اوضاع اقتصادی خونه هاتون چه جوریاست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 83 پست
عزیز دلم .......آخر غم این بچه ها میکشه ما رو .....

از عذاب وجدان میمیرم بخدا میگم چرا من این بچه رو بدنیا آووردم ولی بخدا از اول اگه میدونستم اینطوره بچه نمیاووردم خونه خریدیم تو فشار افتادیم مجبور شدیم از همه چیز بزنیم تا قسطارو بدیم خدا خودش کمکمون کنه قسطا تموم شه از شرمندگیه بچم دربیام

اصلافکرنمیکنم این منم که به این روزافتادم خسته م داغوووووووون فرش خونم پارس تلویزیون شکسته اصلایه وضعی پول نداریم بخریم صاحب خونه جواب کرده پول پیش ندارم لطفابرای گشایش توکارم یه صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من پنج سال پیش وقتی نامزد کردم یه خونه مسکن مهر خریدم تازه عید امسال تحویلم دادن اونم تو این گرونی. حالا هم جهاز خودم بود هم خونه هیچی نداشت. نه کولر نه پکیج نه روشویی نه سینگ نه هود نه دیوارها رنگ داشت نه حتی یه شیر آب. چهار تا دیوار تحویلمون دادن. الان از عید تا حالا داریم همش خرجش میکنیم! جهاز هم تو اوج گرونی خریدم. بابام که نداشت بده خودم چهار سال کار کردم خریدم. دهنم سرویس شد. پکیج و کولر و کابینت و کمد دیواری و یخچال و فرش رو هم قسطی برداشتیم شوهرم چک داد. دیروز یه چک،داشت حقوقشون همیشه پنجم میدادن دیروز پونصد بیشتر براش نریختن منم تا یه قرون پول هامو واسه جهاز خریدم تازه چند تا وسیله برقی آشپزخونه هنوز ندارم چک رو با قرص و بدبختی دیروز پاس کردیم. حالا که خونه رو با بدبختی آماده کردیم پول نداریم خورد و خوراک بگیریم بریم توش! خونه ای که صفر باشه هم میدونید که چقدر خرج داره! تازه فردا هم قسط،خونه س پول نداریم قسط بدیم. دارم از غصه میمیرم. به شوهرم میگم فکر کنم آخر من بمیرم یه روز تو خونه خودم زندگی نکرده باشم . بعد پنج سال انتظار آخر هم این شد😢

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
بچه ها من پنج سال پیش وقتی نامزد کردم یه خونه مسکن مهر خریدم تازه عید امسال تحویلم دادن اونم تو این ...

ایشالله مشکلت حل شه عزیزم ب خوشی بری تو خونه

خدا لعنت کنه باعث و بانیه مشکلات و

2731
از عذاب وجدان میمیرم بخدا میگم چرا من این بچه رو بدنیا آووردم ولی بخدا از اول اگه میدونستم اینطوره ب ...

من هم برای بچه هام ناراحتم .به خدا مسایل مالی رو درک نمی کنند فقط و فقط از ما دلگیر میشن .از خودم بدم اومده .

ایشالله مشکلت حل شه عزیزم ب خوشی بری تو خونه خدا لعنت کنه باعث و بانیه مشکلات و

مرسی از دلداریت. واقعا خسته م . پنج ساله آواره م. مثل سک کار کردم واسه همچین روزی حالا...

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
الكي ميگم كجا توپ بود  درمونديم از زندگيمون نميفهميم از كجا بكنيم به كجا بزنيم😢

جدی اگر میگی ، من برات شلوار میخرم میدم بهت. کدوم شهری؟ چ رنگ و جنسی میخای

خاسی عکسشو بفرس برام

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
براش سه چرخه نخریدم امروز فردا کردم بزرگ شد الان چن وقته میخوام دوچرخه بگیرم هی این ماه اون ماه میکن ...

ما هم پریروز برای دخترم دست دوم خریدیم صد تومن خوب هم هست همینو نوش رو باید 600 -700 پولش رو میدادیم بچه که نداری حالیش نمیشه 

توپ توپ والا اگه فك كني دروغ ميگم  بگم كه من هموز تو اوج گرما پول ندارم خودم يه تومون بخرم

تو این گرما تومون میحوای چکار؟ باز زمستون بود یه چیزی

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
من هم برای بچه هام ناراحتم .به خدا مسایل مالی رو درک نمی کنند فقط و فقط از ما دلگیر میشن .از خودم بد ...

ما هم بچه بودیم! بخدا من از شانزده سالگی کار کردم. خرج دانشگاه و عقد و حتی کت شلوار و حلقه داماد رو هم خودم دادم . الانم که خرج جهیزیه رو خودم دادم. اصلا خانواده های ما نمی‌فهمیدن بچه شون کی بزرگ میشه!

ما هم بچه بودیم! بخدا من از شانزده سالگی کار کردم. خرج دانشگاه و عقد و حتی کت شلوار و حلقه داماد رو ...

بچه های قدیم فرق میکردند با همه چیز کنار می اومدند .می پذیرفتند ولی بچه های الان نمی تونند قبول کنند که چرا پدر فلانی میتونه تامینش کنه ولی پدر من نمیتونه .

[QUOTE=62924770]بچه های قدیم فرق میکردند با همه چیز کنار می اومدند .می پذیرفتند ولی بچه های الان نمی تونند قبول کنند ...[/QUOTE

چند وقت پيش دختر همسايه ما با پسرم بازي ميکرد ميگف ميدوني چقد ماشين ما گرون و خوبه هيچ کس اينجا ماشينش مثله ما نيس ، من خودم سوختم ولي خوشبحال پسرم ک متوجه نميشد

اصلافکرنمیکنم این منم که به این روزافتادم خسته م داغوووووووون فرش خونم پارس تلویزیون شکسته اصلایه وض ...

فرستادم، یه ذکر میگم که دوستم همینجاگفت تعدادی دوستاش باانجامش واقعا وضعشون خوب شده، عالییییه عالی. گفت خودمم ب نیت افزایش علم خوندم اصلا بی نهایت درهای علم و بالارفتن تحصیلات ب روم بازشد. دوستم دخترخیلی ماهیه و باخدا و صادق

استغفاری که علم و مال را زیاد می کندإ

زیاد شدن علم و مال 

از امام صادق علیه السلام روایت شده که هر که در دو ماه پی در پی هر روز چهارصد مرتبه این استغفار را بخواند خداوند علم بسیار و یا مال بسیار او را کرامت فرماید :

أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ الْحَيُّ الْقَيُّومُ بَدِيعُ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ مِنْ جَمِيعِ ظُلْمِي وَ جُرْمِي وَ إِسْرَافِي عَلَى نَفْسِي وَ أَتُوبُ إِلَيْهِ [1]

البته  برای  جویا  شدن حقیقت استغفار کلمه استغفار را در سایت سرچ کنید

[1] - بحارالأنوار ج : 84 ص :20  از جُنَّةُ الْأَمَانِ

وسائل‏ الشيعة ج : 7 ص : 225

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706