2752
2734
عنوان

بخشی از متن صادق هدایت قبل خودکشی:

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 71 پست

زیباست. 

بعضی از توصیف های صادق هدایت واقعا جملات حق و درستی اند. 

دیدش به بعضی موضوعات رو دوست دارم

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😭👏

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731
همین دیگه حالش کلا خراب بوده جای درمان می نشسته چرت و پرت مینوشته یه عده دیگه رو افسرده کرده😂

چطور میتونی پشت گوشی چرت و‌پرت تایپ کنی😐یکی از نویسنده های بزرگ ایرانه😐😐واقعا حق داشته دارک اندیش باشه شماها چجور موجوداتی هستین

تخمک ، سمت اسپرم شنا نمیکنه ، هیچوقت دنبال یه مرد نرو...  
همین دیگه حالش کلا خراب بوده جای درمان می نشسته چرت و پرت مینوشته یه عده دیگه رو افسرده کرده😂

ایشون فوت کردن......غیبت کسی که فوت کرده جایز نیست و به دور از انسانیت هست....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

وای اسم خودکشی میاد تمام تن و بدنم میلرزه😞 

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
چطور میتونی پشت گوشی چرت و‌پرت تایپ کنی😐یکی از نویسنده های بزرگ ایرانه😐😐واقعا حق داشته دارک اندیش ...

چرت و پرت گو خودت هستی بی ادب خانوادت بهت تربیت یاد ندادن درسته تعصب جلوی فهم  ادمارو میگیره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ملت عشقم خوندم با اینکه سبک مورد علاقه ام نبود درضمن من از کمالات صحبت نکردم فقط از قضاوتتون مشخصه ...

من یادمه معلم دوره دبیرستانمون گفت کتاباش نخونین و ...

چون گفت نخونین، من رفتم همه شو پیدا کردم و شروع کردم به خوندن، تو همون سن دبیرستان گفتم بابا این معلمه بدبخت یه چیزی میدونست گفت نخونین.

اون داستان آبجی خانمش مخصوصا، تو قلب و روحم خنجر زد.

جالب منم خواهر کوچکترم از من زودتر ازدواج کرد، همیشه میگم بس که من سر این داستان ، همزاد پنداری کردم، جذب کردم

ایشون فوت کردن......غیبت کسی که فوت کرده جایز نیست و به دور از انسانیت هست....

شما انسانیت داشته باش کافیه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
چرت و پرت گو خودت هستی بی ادب خانوادت بهت تربیت یاد ندادن درسته تعصب جلوی فهم  ادمارو میگیره&nb ...

بهتره با آدم نماهای بی فرهنگ دهن به دهن نشم 🙂

تخمک ، سمت اسپرم شنا نمیکنه ، هیچوقت دنبال یه مرد نرو...  
چرت و پرت گو خودت هستی بی ادب خانوادت بهت تربیت یاد ندادن درسته تعصب جلوی فهم  ادمارو میگیره&nb ...

عزیزم اگه به تاپیک و حداقل یه ذره بهم احترام میزاری تاپیکو بیراهه نکیشونید لطفا

"ضد اجتماع"
2706