2752
2734

تاپیکهای قبل ماجرا رو گفتم...

من شنبه اومدم خونه مامانم 

بجای اینکه من دلخور و ناراحت باشم ، آقا دست پیش گرفته که تو منو با حرفات بهم ریختی تو حرفای چرتی راجع به من زدی ، (ناراحته ازاینکه به خانوادش خبر دادم و توقع نداشته خونه رو ترک کنم)

پیام داده : خودت رفتی خودت هم میای درب خونه به روت بازه ، من کاری نکردم که بیام اونجا حرفی بزنم

در خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلش میخواد برگردی ولی غرورش نمیزاره بیاد 

قصد طلاق داری ؟چرا دعوا هاتون رو جار میزنید خونه ترک میکنید اگه قصد طلاق ندارید؟

تو رو خدا واسه سلامتی مادرم دعا کنید به دعاتون نیاز داره 😘😘😘هر کسی دعا کرد خدا عزیز هاشو براش نگه داره 
2731

زنگ زدی به خانواده همسرت که ما دعوا کردیم؟؟

ببین کسی میره خونه پدرش که میخواد طلاق بگیره و جدا بشه وگرنه زن و شوهر مشکلاتشون رو خودشون حل میکنن و خانواده ها رو وارد این ماجرا نمیکنن 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

دروغ چرا خیلی دلم میخواد زودتر این قضیه تموم شه و برگردم 

اما میخوام یکم ادب شه و ترس از دست داشتن منو داشته باشه ! اما انگار نه انگار ...

بهش فشار بیاد میاد.یا نباید میرفتی یا حالا که رفتی دیگه کوتاه نیا.چون دیگه قهرات و جدی نمیگیره اگه برگردی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
دلش میخواد برگردی ولی غرورش نمیزاره بیاد  قصد طلاق داری ؟چرا دعوا هاتون رو جار میزنید خونه ترک ...

اره خیلی مغروره 

نه قصد طلاق ندارم 

وقتی با خانوادش تو یک ساختمون هستیم خواه ناخواه متوجه میشن دیگه 

این سری هم قضیه جدی بود خواستم تنبیه شه 

دروغ چرا خیلی دلم میخواد زودتر این قضیه تموم شه و برگردم  اما میخوام یکم ادب شه و ترس از دست د ...

این جور مردها گاون گاو 

خواهر شوهر منم شوهرش همین رو بهش گفت  خاک بر سر حاضر نشد نه خودش نه خانوادش بیان دنبالش حتی یک بار آخرم بعد از چهار سال جدا شد و طلاقشو گرفت 

مردای گاو زیادن که طلبکار هم هستن 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
زنگ زدی به خانواده همسرت که ما دعوا کردیم؟؟ ببین کسی میره خونه پدرش که میخواد طلاق بگیره و جدا بشه ...

تو یه ساختمون هستیم از صدای دعوا متوجه شدن 

بعد جریان رو به پدرش گفتم 

یادبگیرقهرکردی فوق اش بری۱اتاق دیگه

چیروبه خانواده اش گفتی

هرچی هم گفتی اشتباه کردی

مردهاحساسن به اینکه پیش خانواده شون تخریب بشن

خب برگرد

توی یه تایپیک دیروزگفتم

به حرفهای الکی گوش ندید۹۹٪مردهادعواراه بندازن کتک بزنن فحش بدن و.....میگن توکاری کردی که من اینکارروکردم وباززن مقصره وبایدمعذرت بخواد

اون۱٪زنهاکه میگن شوهرامون روبه غلط کردن میندازیم مطمئن باش شوهراشون جایی سرگرمن میخوان لونرن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
پاشو فراتر از حریم تاهل گذاشته و خط قرمز رو رد کرده اگه قصد برگشت داری اصلا از اول نباید میرفتی و ن ...

یمنی میموندم تا ادامه بده به این کارش؟ 

میگه چیزی نبوده و نیست فقط یه پیام! اونم پیج به این بزرگی...

نمیدونم باور کنم یا نه 

2706