2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیگه جام جهانی نگاه نمیکنم

تیم مورد علاقه م ایتالیا بود که اصلا نیومد

تیم دومم المان از گذوهش بالا نیومد

از برزیل بدم میاد

احتمالا قهرمان میشه اون

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2728

اولا به کجا صعود کردن دقیقا؟ هرجفتشون حذف شدن سوید و مکزیک صعود کردن.

بعد هم آلمان کجاش عالی بود دقیقا؟ از مکزیک و کره باخت سوید رو هم دقیقه ی نود و دو با بدبختی برد.

کره خیلی خوب بازی کرد به نسبت خودش و تحلیلگرهای بیطرف هم تعریف کردن.

بخیل نباشیم.

فوتبال و جام جهانی برای دوستی و نزدیکی مردم جهان به هم طراحی شده نه برای نفرت پراکنی. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2738
گل دوم چرا دروازه بان نداشت دروازه؟؟؟

چون آب از سرشون گذشته بود دو سه دقیقه مونده بود تا حذف بشن. تو این مواقع دروازه بان میره جلو که کمک کنه گل بزنن چون اگه نتونن گل بزنن حذفن حالا چه یک گل خورده باشن چه شیش تا.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
بسشه دیگه المان دفه قبل جام برد نوبت بقیس دیگه

کره هم حذف شد اگه آلمان میبرد میرفت بالا . کره از پیش حذف شده بود امتیاز نداشت دیگه لااقل بازی اخرشو اعاده حیثیت کرد. لااقل خوشحال باش اسیایی ها امسال قوی بودن به نسبت. قبلتر مثل ایران کره وژاپن که هنوز هست

2706