2733
2734
مگه کره صعود کرد ؟ 😳چه خوش شانس 

نه بابا٬ کره ای ها خوشحالیشون فقط برای بردن از آلمان بود.

کره و آلمان با سه امتیاز حذف شدن سوید و مکزیک هرکدوم با شش امتیاز صعود کردن سوید هم سرگروه شد.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا این باز یک من از آلمان دیدم، اصن خوب بازی نمیکرد، صد رحمت ب ایران

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)
خدا کنه حداقل اسپانیا یا پرتقال قهرمان بشه که با ما همگروهی بودن

ایشالله تیم رونالدو ببازه خیلی غرور اینو گرفته کری زیاد برا ایران خوند.هنوز قربون مسی جوونمرد تره تا این

2731
نه بابا٬ کره ای ها خوشحالیشون فقط برای بردن از آلمان بود. کره و آلمان با سه امتیاز حذف شدن سوید و م ...

اره یه لحظه گفت ، تعجب کردم

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 
اره یه لحظه گفت ، تعجب کردم

آره متاسفانه بعضی از دوستان بیشتر از اینکه به فوتبال علاقه مند باشن و نتایج رو دنبال کنن منتظرن یک بهانه ای پیدا کنن یک بازیکن یا کشوری رو گیر بیارن بهش فحش بدن......

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
آره متاسفانه بعضی از دوستان بیشتر از اینکه به فوتبال علاقه مند باشن و نتایج رو دنبال کنن منتظرن یک ب ...

چقدر بی ادب

من بازیشونو دیدم اما ی لحطه فک کردم کره صعود کرده

چون مدام گفت المان حذف شد

و برای شما متسفم ک قضاوت میکنی