2737
2739
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم . البته قبلا از نظرات دوستان خیلی استفاده کردم
تقریبا 3 ماهه که دارم غذاهای گرم می خورم و یه سری چیزا رو نمی خورم برای پسر دار شدن ( یه دختر سه سال و نیمه دارم ) .
الان هم پریودم تموم شده منتظرم با کیت تخمک گذاری و ترشح و درجه حرارت بدن روز تخمک گذاریمو پیدا کنم .
دکترم گفته 3 -4 روز نزدیکی نکنید بعد در روز تخمک گذاری فقط یک بار نزدیکی کنید . چون بعد از یک بار خالی شدن اسپرم ، در اسپرم های بعدی سلولهای Y کم می شه و X زیادتر می شه و این احتمال دختر دار شدن رو زیاد می کنه . می خواستم بدونم این حرف درسته ؟ آیا فقط یک بار اقدام کنیم ؟ یعنی 3 - 4 روز بعدش هم اقدام نکنیم ؟ اینطوری درصد بارداری پائین می آد نمی آد ؟
CafeMom TickersCafeMom Tickers
محیط رحم باید قلیایی باشه ...... ولی من شنیدم روز تخمک گذاری و 1 یا دوروز بعدش هم میشه نزدیکی داشت
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم درسته حرف دکترت همون روزی که تخمک گذاری داری باید اقدام کنی بعدشم اینکه اول باید خودت ارضا بشی بعد شوشو که رحم قلیاییی باشه تا ایگرگ زودتر برسه به تخمک . منم چون پسر میخواستم اینکارو کردم اما اول و اخرش فقط خواست خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بازم هر چی خدا بخواد همون میشه
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
2731
برای پسردارشدن بایدهمون شب تخمک گذاری اقدام داشته باشی.....یعنی نهایتا1شب درماه بری اقدام
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
مامان کیارش جون : برای بسردار شدن محیط واژن باید قلیایی بشه . یه خورده برعکس گفتی

آخه دکتر یکی از فامیلامون گفته یک روز در میون اقدام کنن (مثلا برای اونا روز 13 و 14 و 16 و 18 ).
دکتر منم می گه : همه می گن چند بار ولی من می گم فقط یک بار چون در دفعات بعد احتمال دختر شدن را افزایش می دهید .
می خواستم بدونم کارشناسها نظر ایشون رو قبول دارن ؟

ببخشید کلا یه سوال : کارشناسها تو این بخش می آن و جواب می دن یا فقط کاربرها با هم تبادل نظر می کنن ؟
دکتر منم گفت یه روز در میون اقدام کن اما یه روز درمیون برای کسی میگن که جنسیت براش فرقی نمیکنه و فقط میخواد زودتر باردار بشه اما اگر پسر میخوای فقط روز تخمک گذاری باید اقدام کنی بعدشم که خودت و شوهرت از سه ماه قبل باید گرمی بخورین و مصرف سردی و لبنیات رو به حداقل برسونی
2738
پانی جون
منم به خدا توکل کردم و از خودش خواستم و گفتم خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ولی ....
خدا گوید :تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین مهمان دنیایم
بدان آغوش من باز است
شروع کن
یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من ...

منم می خوام قدم اول رو بردارم تا خدا برکت بده به این حرکتم .
پانی جون بیشتر از 3 ماه رژیم غذاهای گرم رو رعایت کردیم .
برای همینه دلم می خواد همین ماه باردار شم تا رژیم تموم شه یه کمی خسته کنندست .

بارداری قبلی ام همون تو ماه اول اتفاق افتاد البته بعد از پریودم چند بار اقدام کرده بودیم .
خب دگه میخوای پسر بشه یه چند ماهی صبر کن اشکال نداره چون فقط یه روز در ماه میتونی اقدام کنی بیشتر بشه اسپرما ضعیف میشه
بعدش برای نزدیکی ام به روش سجده باشی بهتر جواب میده
2706