2733
2739
عنوان

با شرايط من بچه دوم چه جوريه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 55 پست
ببخشید ولی حرف مفته  تجربه اش کردم بچه ها مثل خروس جنگی به هم میپرن مامان ضعف اعصابی میشه افسرد ...

منکه خودم بچه اولم یک سال و چهار ماهشه منم الان چهار ماهه باردارم... 🙈☺️☺️

منم گفتم میگن چه میدونم والا. 🤪😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر بالا سریت میگه عالیه 😥😥😥😥

احتمالا ایشون کمک حال دارن یا بچه هاشون جز بچه های آروم آسون هستن بچه های من جنسیتشون مخالف هست هردو شیطون پدر صاحابمون درآوردن خودم شوهرم دست تنها هستیم خیلی خسته امون کردن 

2728
جدی چهار سال فاصله سخته؟؟؟ من فک میکردم دیگه بچه 4 یا 5 ساله میشه راحت میشه یکی دیگه آورد 

بستگی داره چقد سخت بگیری بچهارو

من بچهام 3 سال فرقشونه اونقدام سخت نیس

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

خدایاااااااااااااا

چیکار به اطرافیان داری

اطرافیان میخوان حامله بشن ؟ بزان ؟ خرجش و بدن ؟ وقت براش بزارن ؟؟؟

شرایطشو نداری دوست نداری .. تک فرزندی هم خوبه 

والله به قران اطرافیان من همه تک فرزندن همه موفق همه تحصیل کرده .. همه عاقل .. همه مستقل .. همه با اخلاق .. نه لوسن نه چیزی 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
بابا عاقل بوده حالا به جای بچه داری و پوشک عوض کردن میرن چهارجای دنیا رو سفر می کنن

بچها بزرگ بشن میشه رفت دنیارو چرخید

بابچهات لذتش چند برابره...

آدم فقط نباید امروزشو ببینه

بفکر40 سال دیگه تم باید باشی ک یکی جمت کنه

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2740
بچها بزرگ بشن میشه رفت دنیارو چرخید بابچهات لذتش چند برابره... آدم فقط نباید امروزشو ببینه بفکر40 ...

ببخشید ولی تفکرت قبول ندارم الان اگه من بچه دوممو نداشتم راحت با شوهرم میتونستیم بریم روسیه جام جهانی ببینیم امروز من جوون هستم باید تفریح کنم ولی الان یک سفر داخلی میرم یا دستم به پوشک یا شیر دادن یا دخترم داره نق میزنه یا بچه گرسنه هست خلاصه مزخرف مزخرفه که ترجیح میدم توخونم بشینم تا برم تفریح با این دوتا  پیر شدنم مسافرتم میخوام چه کار 

درضمن بچه های الان پدر ومادر جمع کن نیستن خیالت راحت فوقش یه سری بهمون بزنن 

اطرافیان همیشه حرف دارن برای زدن 

تا بچه ای میگن برو درس بخون پبرو دانشگاه برو سرکار

بعد میگن چرا شوهر نمیکنه 

شوهر میکنی میگن خوب یکی بزا

یکی میزای میگن یکی دیگه بزا

دومی را میاری باز میان میگن چه خبره دیگه نزا 

بعد میگن سرکار نرو 

بعد میگن برو 

ولی تو را خدا 

رها کن ... اون کاری را بکن که خودت دوست داری و باهاش راحتی

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
احتمالا ایشون کمک حال دارن یا بچه هاشون جز بچه های آروم آسون هستن بچه های من جنسیتشون مخالف هست هردو ...

اتفاقا پسراولیمم همچین آروم نیست

ولی خب ازوقتی دومی رو باردار شدم پرستارتمام وقت دارم

ببخشید ولی تفکرت قبول ندارم الان اگه من بچه دوممو نداشتم راحت با شوهرم میتونستیم بریم روسیه جام جهان ...

اگه ب پدرمادرشون برن ک میییییرن

100درصد جم کنن

هرکاری ما واسه پدرمادرمون بکنیم اونام واسه ما میکنن

زمین گِرده

2706