2703
2553
عنوان

با شرايط من بچه دوم چه جوريه؟

371 بازدید | 55 پست

بچه ها من كارمندم. يه پسر سه ساله دارم. اطرافيان خيلي اسرار دارن بچه بيارم. من خودم اصلا دوست ندارم. شوهرمم زياد بچه دوست نيست.ولي با تك فرزنديم مخالفه.  تك فرزند باشه بده؟ واقعا حوصله همون يكي رو ندارم. ولي اطرافيان كشتن من رو . هي ميگن بيار تا دير نشده. فاصله سني زياد ميشه. يكي بده و اين حرفا واقعا از مهمونيا فرار ميكنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطرافیان قرار نیست نگهش دارن شما قراره نگهش داری 

به شرایط خودت نگاه کن نه دهن مردم

من خودمم مخالف تک فرزندیم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2456

امان از حرف مردم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2714

به بقیه چه مگ اونا میخوان بزرگ کنن هروقت احساس کردی حوصله داری و شرایطت جوره اون موقع زوری ‌ک نمیشه 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍

من نمی فهمم به اطرافیان چه ربطی داره آخه؟

چرا با حرف مردم زندگی می کنین؟مگه اطرافیان میخوان بچه شمارو بزرگ و تربیت کنن و خرجشو بدن که اصرار می کنن؟

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

کاملا شخصی هست هیچ کس جز خودت وشوهرت نمیدونی میتونی ازپس برمیاین یانه

ولی درکل به نظرم بیارولی الان نه ۸سالگی بچه ات بیارمن دوتا دارم به فاصله ۴سال خیلی سخته اگه برمیگشتم به عقب دخترم۸ساله میشد میاوردم دومی رو

2706