2733
2739
عنوان

با شرايط من بچه دوم چه جوريه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این اوضاع مملکت بچه دوم چه صیغه ای؟ جنگ بشه می تونی هزینه دوتا بچه رو بدی بفرستینشون خارج؟

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
2728
کاملا شخصی هست هیچ کس جز خودت وشوهرت نمیدونی میتونی ازپس برمیاین یانه ولی درکل به نظرم بیارولی الان ...

جدی چهار سال فاصله سخته؟؟؟ من فک میکردم دیگه بچه 4 یا 5 ساله میشه راحت میشه یکی دیگه آورد 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من خودم فاصله بچهام سه ساله عااااالیه هااا

دیدم ک میگم

بهترین فاصله س هر چی بچه ت بزرگ تر بشه تنبل ترمیشی واسه بچه دوم

خواهرمم هی گف امسال نه.... الان بچش شده 8 ساله دیگ شوهرش نمیخواد

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
عزيزم اگر آسيب هاي تك فرزندي رو متوجه بشي قطعا يكي ديگه مياري.

والا شوهر من تک فرزنده

هیچ اسیبی هم نداره

خداروشکر صبور عاقل و متین

این چرت و پرتا رو میگن که سرباز برای جنگ بیارین

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
2740
من خودم فاصله بچهام سه ساله عااااالیه هااا دیدم ک میگم بهترین فاصله س هر چی بچه ت بزرگ تر بشه تنبل ...

بابا عاقل بوده

حالا به جای بچه داری و پوشک عوض کردن میرن چهارجای دنیا رو سفر می کنن

ببخشید ولی حرف مفته  تجربه اش کردم بچه ها مثل خروس جنگی به هم میپرن مامان ضعف اعصابی میشه افسرد ...

نظر بالا سریت میگه عالیه 😥😥😥😥

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

اطرافیان که بچه دوم بیاری شروع میکنن در مورد بچه سوم حرف میزنن..به حرف بقیه گوش نده و شرایط خودتون رو در نظر بگیر

هرچند اگه قصد بچه دوم رو داشته باشین هرچی فاصله شون کمتر باشه هم برای خودشون بهتره و هم خودتون و اینکه من خودم موافق تک فرزندی نیستم

من کاری به حرف دیگران ندارم چون خیلی ها این حرفا رو میزنن 

حرفم اینه که خودت ببین میتونی و کی احساس نیاز وجود یه بچه دیگه میکنی

منم مثل شما کارمندم الان بچه دومم رو باردارم دقیقاً یادم میاد که وقتی دخترم 3 سالش بود کسی اسم بچه رو میاورد میخواستم خفه اش کنم ولی 6 سالش که شد همه چیزش مستقل تر شد احساس نیاز داشتم که یه بچه دیگه داشته باشم چون مخالف تک فرزندی هستم الانم که باردارم و منتظر تا بیاد دنیا به امید خدا 

2706