2733
2734
عنوان

با شرايط من بچه دوم چه جوريه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 55 پست
من برای جمع کردن خودم پرستار بگیرم بهتر هست تا واسه این دلیل بچه بیارم ☺

خخخخ

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا پسراولیمم همچین آروم نیست ولی خب ازوقتی دومی رو باردار شدم پرستارتمام وقت دارم

پرستارتمام وقت داری خب دیگه خودت داری میگی من چی بگم منم اگه یک پرستار یک آشپز داشتم فاصله سنی دوسال میاوردم چرا چهارسال خخخ

بچها بزرگ بشن میشه رفت دنیارو چرخید بابچهات لذتش چند برابره... آدم فقط نباید امروزشو ببینه بفکر40 ...

عزیزم اگه برای اینکه تو پیری عصای دست میخوای بچه نیار

بچه ها زندگی مستقل دارن 

و میرن پی زندگیشون 

شما خودت جوری زندگی کن که رو پا باشی و نخوای کسی جمعت کنه 

الان خیلی ها که تو سرای سالمندان هستند همین فکر را میکردن 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
2731
خب به نظرت بد نيست خانواده شوهر باز حرف در نيارن؟

حر چی 

یکی داری دیگه 

یا با همسرت صحبت کن همسرت به خانوادش بگه من بچه نمیخوام 

یا مشکل پیدا کردم 

ببین عزیزم بخوای با حرف دیگران پیش بری خوب نیست 

به قول معروف میگن یه نه بگو 9 ماه رو دل نکش 

شما هم یه نه جدی بهشون بگو تا دیگه دخالت نکنند 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
2738
والا شوهر من تک فرزنده هیچ اسیبی هم نداره خداروشکر صبور عاقل و متین این چرت و پرتا رو میگن که سرب ...

تك فرزندي چه ربطي به صبوري داره؟ بعدم قرار نيست تمام آسيب هاش آشكار باشن و شما ببينين، ضمن اينكه نسل شوهر شما با نسل الان فرق داره. 

بر فرض هم كه بگيم شوهر شما به سبب تك فرزنديش هيچ آسيبي نديده، اين رو نميتوني كتمان كني كه تنهايي نداشته و مسلما كودكيش به خوبيه كودكي كه خواهر و برادر داشته نيست. 

ببخشید ولی تفکرت قبول ندارم الان اگه من بچه دوممو نداشتم راحت با شوهرم میتونستیم بریم روسیه جام جهان ...

چرا لذت هاي مادر بودن رو نميبيني؟ همين كه بچه ١ لبخند ميزنه از همه ي تفريحاي دنيا لذتش بيشتره.

همين خانم هايي كه بچه دار نميشن حاضرن خونه نشين بشن ولي خدا بهشون بچه بده

چرا لذت هاي مادر بودن رو نميبيني؟ همين كه بچه ١ لبخند ميزنه از همه ي تفريحاي دنيا لذتش بيشتره. همين ...

راستش دردسرش دل نگرانیشو مسئولیتش خیلی بیشتر از اون خنده لذتش هست نمیتونم به خودم دروغ بگم که

تازه من جز اون دسته از آدمایی بودم که عاشق بچه بودن واز همون اول ازدواجم لحظه شماری میکردم دانشگاهم تمام بشه بارداربشم ولی الان میگم کاش چشمامو ببندم باز کنم کوچیکم ۶ساله بشه بزرگ ۱۰سال بشه بتونم به خودم تفریحات خانوادگیمون برسیم الان خیلی سخته