2733
2734
عنوان

آرایشگاه زنانه در گرگان

1378 بازدید | 1 پست

من تو گرگان مرکز تخصصی عروس، زیر نظارت استاد قادری چند وقتی هست که دارم.

خوشحال میشم خدمات فوق حرفه ای عروس را برای دختران گلستانی و برای شروع زندگی شان با انواع توانایی های مالی در یک آرایشگاه زنانه خوب در گرگان ارائه دهم.

همچنین برای دریافت مشاوره می توانید از شماره 09221101290تماس بگیرید. 

قصد من برای این پست فقط تبلیغات نیست (هر چند کلیه خدمات : کار شیمیایی، پاکسازی، اصلاح و کوتاهی، عروس و ...  را ارائه میدهیم)؛ کمک به عزیزان و بانوان گرگانی با بضاعت های مالی متفاوت هست.

البته که این پیغام بنده با رضایت و هماهنگی بچه های تکین هست و در سالن زیبایی و عروس سرای تکین با این اقدام؛  امید افزایش برکت و روشنایی در زندگی های خودمان داریم.

آدرس: گرگان؛ بلوار نهارخوران؛ روبروی عدالت 93؛ مجتمع تجاری اداری سروش؛ طبقه چهارم (شماره تماس 32524185) هست.

با تشکر از نی نی سایت جهت ارائه این فرصت

ما به تازگی وب سایت آرایشگاه تکین در استان گلستان  را راه اندازی کردیم http://takins.ir 

همچنین در کلیه شبکه های مجازی (تلگرام- توییتر- فیس بوک- ...)  هم سعی کردیم در دسترس بانوان محترم باشیم.

سالن خوب تکین  با داشتن کادری مجرب و با تجربه ؛ آماره ارائه خدمات به بانوان محترم در شهرستان گرگان می باشد. من به عنوان مدیر مجموعه نیز با ارائه خدمات با کیفیت ؛ بهترین تبلیغ را برای آرایشگاه خوب خودم نموده ام.

09221101290 نیز شماره تماس جهت گرفتن مشاوره هست.