2733
2734
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

| مشاهده متن کامل بحث + 58308 بازدید | 1348 پست

بدردت نمیخوره خودتو بد بخت نکن داداش من

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشون متاهل نیست هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

😂😂😂😂

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

کمی پا فشاری کنید و البته ببینید ک دلیلشون چیه .درباره خانم تحقیق کنید و ببینید تا جایبکه میشه علت طلاق چی بوده .اگر میشه ی نیمچه تحقیق از شوهر سابق داشه باشید تا از حرفا و علت طلاق اطمینان کنید .اگر واقعا دوسش دارین و دوطرفه اس ‌.و ب نظرتون عاقلانه میاد خانواده بلاخره متقاعد میشن

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
2731

خوب دیگه دوستان متوجه شدن ایشون حالا راهنمایی بفرمایین بی زحمت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

خب خانواده نگران شما هستن...اول مطمئن بشید ک مشکلی پیش نمیاد واستون از طریق مشاوره قبل ازدواج..یخرده باهم معاشرت کنید ببینید اصلا بهم میخورید یا ن.بعد خانوادتونو مطمئن کنید ک ب صلاحتونه

تیکر یه اتفاق     خوب    تو زندگیمه😍😍😍

همچین گفتی خانوم متاهل فکر کردم شیطان حلول کرده خدایی نکرده.داداش اون مطلقه ست

Smile and embrace this beautiful day take another step toward your dreams today لبخند بزن واین روز زیبا رو در آغوش بگیر امروز یه قدم دیگه به سمت رویاهات بردار
2706