2733
2739
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

| مشاهده متن کامل بحث + 58308 بازدید | 1348 پست
چه عجیب

اره بابا الانم جاریم ۲۲ سالشه اختلاف سنیش با مامان باباش خیلی زیاده 

منم هر موقع از بچگی مون حرف میزنم و از خاطراتمون میگم یا یه سری گفتم دنیا رو ببین اصلا فکر میکردی باهم جاری شیم و ازینحرفا حرفو عوض میکنه از مامان باباشم هیچوقت حرف نمیزنه کلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا هر خانمی میاد نظر میزاره که شوهرش اذیتش کرده و مشکل داره همه نسخه طلاق مینویسن بعدالان میگن چر ...

والا تا یکی میگه شورم گفته بالا چشمم ابرو بقیه میگن طلاق حالا ک یه خانوم مطلقه میخاد با یه پسر ازدواج کنه ب پسره میگن پشیمون میشی نکن پ اینایی ک طلاق میگیرن چیکار کنن؟

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
2728
چقد جالبه چقد ادم مخالف این ازدواج وجود داشت ک دلیلش داشتن فرزند خانوم و مطلقه بودن خانم بود مگه یک ...

بله اول باید پسر خانم رو قبول کنید و مثل پسر خودتون حمایتش کنید و اگه این توان رو تو خودتون نمیبینید واقعا،نباید با  احساسات و آینده این خانم که یه با شکستو تجربه کرده بازی کنید

شکستن قلب انسانها اصلا کار دشواری نیست.ازدست همه برمیاید،آنچه دشوار است نشکستن قلبهاست
والا تا یکی میگه شورم گفته بالا چشمم ابرو بقیه میگن طلاق حالا ک یه خانوم مطلقه میخاد با یه پسر ازدوا ...

از نظر اینها باید بمیرن!!!!!یا شاید هم اگر از مرگ چیز بالاتری بود به اون درد دچار شن،به هر حال باید میسوخت و میساخت چه معنی داره زن طلاق بگیره، فقط مرد حق طلاق داره،حق داره با ۱۰ تا بچه دختر مجرد بگیره ولی اگر یه زن اینکارو کرد باید به بدترین شکل مجازات بشه مخصوصا بچه هم داره که بدتر

خب برادر بالاخره مردی گفتن یه کم جنم از خودت نشون بده جلو خونوادت تا باهات موافقت کنن

احسنت عزیزم یه مرد اگه واقعا دوس داشته باشه خانمی رو از پس راضی کردن خونوادشم برمیاد 

شکستن قلب انسانها اصلا کار دشواری نیست.ازدست همه برمیاید،آنچه دشوار است نشکستن قلبهاست
2738

خانواده همسر سابقش هیچ وقت حقیقت رو نمیگن. کی میاد بگه پسر ما بد بوده؟؟؟ فقط با رفت و آمد میشه طرف رو شناخت . به خانوادتون بگین رفت و آمد میکنیم اگه دیدین بده ‌ باشه منم بیخیال میشم

✌نیام رو میسازم تک نفره😍

کلا تو ایران طلاق وجهه خوبی نداره . همه فک میکنن خانومه بده که طلاق گرفته . بعد نمیگن که طلاق گرفته میگن طلاقش دادن!!!! برادر من حرف کسی رو گوش نکن. حتی با تحقیق هم نمیشه کسیو شناخت مگه همسایه با طرف زندگی کرده که بدونه چطوره؟! فقط به خانوادت بگو رفت و آمد میکنیم اگه دیدین بده منم بیخیال میشم

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
تو همه یه دنیا این ازدواجا انجام مبشه نمدونم چرا ایرانیا انقدر گرفتار سنت و رسمو رسومن

ایرانیا خیلی ذهنیتشون خرابه . باید حتما سر خودشون بیاد تا بتونن کسی که براش اتفاق افتاده رو درک کنن

✌نیام رو میسازم تک نفره😍