2737
2734
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

| مشاهده متن کامل بحث + 58308 بازدید | 1348 پست
27

فقط به خانوادت گوش کن. 

خانم مطلقه هم حق زندگی و ازدواج مجدد داره ولی اولا که باید با صداقت بیاد جلو ثانیا باید با پذیرش خانوادت عروستون بشه وگرنه زندگی دومش هم مثل اولی گند میخوره توش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه مشاور خوب برین بیشتر راهنمایی می کنه و آگه صلاح بدنه خانوادتم با منطق راضی می کنه...

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 
مگه ایشون دل ندارن؟

چرا که دل دارن حتما

ولی شما الان عاشقی متوجه نیستی

باید با کسی ازدواج کنی که شرایطش مثل خودت باشه

ایشون بچه دارن شما بچه اشو میتونی مثل بچه خودت بدونی؟ در ضمن ایشون بارداری و زایمان داشتن و تغییراتی داشتن که قابل باز کردن نیست ان شاالله خودت میدونی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

خیلیا رو مثل شما دیدم که بعدا پشیمون شدن راه غلطی رو پیش گرفتی اخر این راه سرابه😒

بعضی زخم ها رو باید درمان کنی تا بتونی به راهت ادامه بدی ...بعضی زخم ها باید باقی بمونه تا هیچوقت راهت رو گم نکنی
اره

علت جداییشون چی بوده؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

خیلی راحته . تشریف ببرید مشاوره اگر واقعا مشکلی نبود خانواده رو هم ببرید اونا قانعشون میکنن 

احمقانه س که یک زن به دلیل ازدواج قبلیش نتونه ازدواج دلخواهشو داشته باشه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

قبل اینکه با فکر رااضی کردن تانوادت باشی مطمئن باش که بچه اون خانوم رو میپذیری

باید روح خیلی بزرگی داشته باشی که بتونی بپذیری

حالا اولش و تمایل به دوتایی بودن اولش به کنار

باید بپذیری وقتی خودتون بچه دار شدین بینشون فرق نزاری

میتونی؟

کار سختیه

زندگی دوستت دارم عاشقتم نیست

زندگی جدی تر از این حرفاست

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

چند تا خواستگاری برو اونم خواستگاری دخترای بالاتر از خودت !!!!وقتی جواب نه شنیدی خونوادت راضی میشن بری خواستگاری این خانم 

البته اگه خونواده عزیزت بخوان تا اخر عمر به اون خانم سرکوفت بزنن که بچه ما مجرد بوده و تو مطلقه!!!!! همون بهتر که بی خیال بشی به خاطر شما نمیگم به خاطر اون خانم میگم 

تا وقتی خونوادت راضی نشدن کاری نکن یه مدت که این خانمو نبینی از یادت میره 

سوال بعدی 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
خدا شفات بده اینجا واسه مشاوره ازدواج نیست به اسمش توجه کن نینی سایت.....چه با جزئیات از خودش میگه ا ...

چه عیب داره این سایت همه چی مطرح میشه ایشونم راهنمایی خاسته بنده خدا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

میتونید قبول کنید بچشو؟؟؟؟؟اول خودتوبشناس کنارکه اومدی.دلیلتو بگومطمئنم دلیلت اگه منطقی باشه قبول میکنن.حتما چیزباب میل نگفتی

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
نمیتونم

اشتباه نکن.

یکی از بستگان ما همین شرایط رو داشت.علیرغم میل خانوادش با خانمه ازدواج کرد.

خداشاهده روز خوش به زندگیش ندید..الان نزدیک 25ساله داره با خانمه زندگی میکنه.ولی اصلا زندگی خوبی نداره..

اینم بدون ازدواجی ک پدرمادر خصوصاااااا مادر راضی نباشه,عاقبت خوبی نداره.همیشه دنبال این باش ک دعای خیر مادر پشت سرت باشه 

هیچوقت تو زندگیت در نمیمونی اگه مادرت ازت راضی باشه

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
2706