2410
2553
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

58308 بازدید | 1348 پست

سلام.من یه پسر 29ساله ام کارمند اداره مالیاتم.خونه ندارم و ماشینمم پژو پارسه.حدود سه سال پیش به خاطر شغلم با یه خانوم اشنا شدم و بعد فهمیدم ایشون جدا شدن و یه پسر 3ساله دارن.خانوادم نمیذارن با ایشون ازدواج کنم.باهاشون قهر کردم و یه هفته میشه نرفتم خونه.برام میرن خواستگاری ولی من به ایشون علاقه دارم.چطوری خانوادمو راضی کنم؟.منم مثه برادرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

ایشون متاهل نیست

هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عنوانتو مینوشتی خانم مطلقه،،،یا جدا شده،،،،

چون من اومده بودم دعوا ،،،علاقه به خانم متاهل😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوب پدر و مادرتون طبق اون تفکرات سنتی به خودشون حق میدن که اینطوری رفتار کنند 

بهتره صحبت کنید باهاشون و کمی زمان بدین

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706