2733
2739
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20721 بازدید | 939 پست
اما دکترها اصرار دارن که برای تشخیص نداشتن معلولیت یا ناقص بودن حتما باید سه بعدی انجام بشه!!!! سه ب ...

هم كلي فايده داره هم ضرر و اين رو حتمان با دكترتون در ميون بزاريد شايد شرايط جنين يا مادر به نحوي هست كه انجام اين سونو إلزامي هست پس جاي نگراني نيست حتمان اين نگرانيتون رو با دكترشون مطرح كنيد و أگر ساير آزمايشها و سونوها خوب هستند تاكيد كنيد علت سونو سه بعدي چي ميتونه باشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
هم كلي فايده داره هم ضرر و اين رو حتمان با دكترتون در ميون بزاريد شايد شرايط جنين يا مادر به نحوي هس ...

نمیخوام قضاوت کنم یا جسارت کنم اما حس میکنم دکتری که اصرار به سه بعدی داره به خاطر بی تجربگیش یا علم کمش میخواد همه راهها رو امتحان!!! کنه تا به یقین برسه و بی چالش باشه!!! البته شاید!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام قضاوت کنم یا جسارت کنم اما حس میکنم دکتری که اصرار به سه بعدی داره به خاطر بی تجربگیش یا علم ...

خير با سونوي سه بعدي خيلي از مشكلات قابل تشخيصه بايد از علم بيشتر براي سلامتي استفاده كرد البته در صورت لزوم ؛اينم بايد درنظر هميشه داشت كه تو اين وضعيت اقتصادي شايد دليل نباشه من كادر درمان هزينه إضافي به خانواده مراجعه كننده  تحميل كنم پس حتمان لزوم انجامش رو از دكترشون بپرسيد و بگيد أگر همه چي خوبه و نرماله چه لزومي به آزمايش بيشتر هست حتمان دليل قانع كننده ايي دارند .

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
خير با سونوي سه بعدي خيلي از مشكلات قابل تشخيصه بايد از علم بيشتر براي سلامتي استفاده كرد البته در ص ...

چه اسیب هایی داره راست میگن دما را تا حد جوش اومدن زیاد میکنن؟؟؟؟

2728
چه اسیب هایی داره راست میگن دما را تا حد جوش اومدن زیاد میکنن؟؟؟؟

در تايم مشخص و دستگاه سالم خير مشكلي ايجاد نميكنه و هنوز اين مسئله ثابت نشده 

ممنون که وقت گذاشتید و ممنون از راهنمایتون. خداخیرتون بده.

خواهش ميكنم اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم 🌹

2738
سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم.من حدود یک هفته قبل از شروع پریودم درد شدیدی در ناحیه رحم و و ...

دليل خيلي زيادي ميتونه داشته باشه بايد معاينه آزمايش و سونو بديد 

بله 

سلام خسته نباشین۰ببخشید من میخواستم اقدام کنم به بارداری ولی بعد از آزمایشا فهمیدم ک قندخونم 111هست حالا باید چیکارکنم😔

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  
سلام خسته نباشین۰ببخشید من میخواستم اقدام کنم به بارداری ولی بعد از آزمایشا فهمیدم ک قندخونم 111هست ...

حتمان بريد زير نظر متخصص غدد همه چي درست ميشه 🌹🌹

خواهش ميكنم اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم 🌹

سلام خانومی خسته نباشیدببخشیدشمامیتونیددقیقابھ من بگین سونوی ان تی روبراساس سن آخرین سونوگرافی یاطبق آخرین تاریخ پریودی رفت؟خیلی برام مھمھ ممنون میشم جواب بدین

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
سلام خانومی خسته نباشیدببخشیدشمامیتونیددقیقابھ من بگین سونوی ان تی روبراساس سن آخرین سونوگرافی یاطبق ...

عزيزم به شما گفتن ١١تا چهارده هفته بريد ان تي پس طبق هفته بارداري دكترتون كه اعلام كرده بريد چرا سخت ميكنيد موضوع رو 

عزيزم به شما گفتن ١١تا چهارده هفته بريد ان تي پس طبق هفته بارداري دكترتون كه اعلام كرده بريد چرا سخت ...

ممنونم بابت جوابتون.....نمیدونم چراحساس شدم اینقدر

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2706