2737
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20721 بازدید | 939 پست
دكتر اگه گفتن كه هيچ طبق شرايطتون نظر دادن اما بعضي ها واسشون سلامتي شما كوچكترين اهميتي نداره 

سلام عزیزم خسته نباشید.دو روزه بالای وازنم.ینی زیر شکمما. میخاره. دلیلش چی میتونه باشه؟😣 ازمایشم داده بودم عفونت نداشتم.ب دکترمم دسترسی ندارم.چیکارکنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتر معالجتون چي گفتن ،سعي كنيد به حرف پزشك معالجتون گوش كنيد

سلام ببخشید میشه ی سوال ازتون بپرسم؟

من ی امپول 3 ماهه ضد بارداری زدم 95 روز بعد از اولین روز تزریق رابطه محافظت نشده داشتم و 24ساعت بعدش ی قرص اورژانسی و 48 ساعت بعدش یکی دیگه خوردم .

الان 6 روز از موعد قرض اورژانسی گذشته ولی پریود نشدم.

یعنی باردارم ؟؟؟

یا دلیل المتحیرین   
2731

سلام🌺💕

سونو بررسی وضعیت جنین رو چند هفته باید انجام داد ؟

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738

سلام میشه لطقا جواب منو بدین من چند وقتی بود کمردرد شدید که تخمدانامم درکیر کرده بود داشتم دردم ۲۴ساعته بود رفتم دکتر معاینه کرد گف عفونت داری رفتم سونو کیست کوچیک داشتم تو قسمت راست که دکتر سونو گف مهم نیس کوچیکه چن روزی کرم واژینال و دارو استفاده کردم دردام کمتر شد اما الان کمردردم نصف شبا شرو میشه ول نمیکنه به تخمدانمم میزنه

سلام خوب هستید؟ 

بنده یه دردای عجیب دارم مثل نفخ شکم و اینا درد لگن و احساس سنگینی داخل کمر بعد حالت تهوع، ترشحات بسیار زیاد و بدبو تیر کشیدن رحم و پریودی نامنظم و دردناک... 

مجردم و شونزده سالمه

میتونه مربوط به کیست باشه؟