2737
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20732 بازدید | 939 پست

سلام خسته نباشد ممنون میشم سوال منم جواب بدین من دوتا تخمدان کیست درموئید دارم هیچ علائمی هم نداشتم موقع سونوگرافیهای بارداری حدود ۴ سال پیش متوجه شدم ا اون موقع هر ۶ ماه سونو میدم که یه دفعه بزرگ نشده باشن حالا سوالم اینه من گاهی اوقات کمرم درد میگیره میخواستم بپرسم از حضورتون آیا کیست تخمدان باعث کمر درد میشه یا ربطی نداره ممنون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خسته نباشد ممنون میشم سوال منم جواب بدین من دوتا تخمدان کیست درموئید دارم هیچ علائمی هم نداشتم ...

بله ميتونه باعث كمر درد بشه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
چرا فقط پول بيشتري ميگيرن متاسفانه

سلام میشه بیاین تو‌تاپیکش‌بودو‌میدونه آخرم‌چن تا سوال دارم

خواهش میکنم لطفا هروقت پیاممو‌دیدین بیاین

مرسی

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
بله ميتونه باعث كمر درد بشه

سلام عزیزم

من موعد(پریودم ۳۰ امه) ۵ خرداد سقط کردم

۳۰ خرداد پریود شدم،

دوباره ۳۰ تیر باید میشدم ک بی دلیل عقب انداختم (نمیدونم عفونت کم گرفتم یا از استرس زیادم بود اخه یک کوچولو خارشم داشتم گاهی البته،،) خلاصه ۱۰ مرداد پریود شدم بمدت ۵ روز ،

۲۱مرداد رابطه محافظت نشده و دوروز بعدشم دوباره محافظت نشده داشتم (ببخشید،،) حالا میخوام بدونم از تخمک گذاریم گذشته بود؟؟؟

امکان بارداری نیست؟؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
سلام عزیزم  من موعد(پریودم ۳۰ امه) ۵ خرداد سقط کردم ۳۰ خرداد پریود شدم، دوباره ۳۰ تیر باید م ...

هميشه امكان بارداري وجود داره 🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2740
سلام عزیزم.من ی دندون کاشته بودم همون اوایل بارداری انگولکش کردم افتاد😕 الان هشت ماهم.میتونم برم بچ ...

خير بريد براتون انجام ميدن 

هميشه امكان بارداري وجود داره 🌹

الان موعدم ۱۰ شهریور باید باشه یا ن همون  ۳۰ ام؟؟

ـــ

ی سوال دیگم داشتم

عزیزم دوماه گذشته از سقطم (خرداد) سقطمم طبیعی بود ی ماهو چن روزم بود لکه بینی داشتم خودش سقط شد ،،،

بنظرت اقدام نباید میکردم؟ باید بازم میموندم؟

الان موعدم ۱۰ شهریور باید باشه یا ن همون  ۳۰ ام؟؟ ـــ ی سوال دیگم داشتم عزیزم دوماه گذشته از ...

بايد شش ماه صبر ميكرديد هنوز سيكلهاتون مرتب نشده 

پس چرا بعضیا میگن دوتا س ماه باید موند😔

دكتر اگه گفتن كه هيچ طبق شرايطتون نظر دادن اما بعضي ها واسشون سلامتي شما كوچكترين اهميتي نداره 

سلام عزیزم.میشه بی زحمت ازمایش منو تفسیر کنید.مربوط به روز سوم قاعدگیه .سیکلام نا منظم و طولانیه .دو سه ماهی هم هست متفورمین 500 مصرف میکنم.🌷

تقدیر بی تقصیر نیست......

سلام گلم من تواقدامم ۱۰ روز مونده ب موعد پریودم،

زیر شکمم سمت چپ خیلی درد میکنه و تیر میکشه ب اقدامم ربطی داره؟؟؟نگرانم 

2706