2752
2734
عنوان

شما تو این شرایط بچه دار میشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 92 پست
چرا علتش

چون یا باید تصمیم بگیری ک هیچوقت نیاری کلا یا اگر میخوای الان دیرم شده‌ هرچی سن بالا بره سخت تره 

بعدشم شرایطت بدم نیست خلاصه مستاجر نیستی و خونه از خودی هست و حقوق هم ک دارید

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
من خودم به بهانه اینکه هنوز سنم کمه و خونه ندارم و قسطا زیاده بچه نیاوردم... خونه خریدیم ماشین معقو ...

چندسالته عزیزم؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
 خیلی استرس دارم میترسم

ببین الان بچه بیاری نهایت اذیتیش اینه که ازنظرمالی تحت فشاری ضمن اینکه بچه رزق خودشومیاره ولی خدایی نکرده اگه درزمینه بارداری به مشکل خوردی بعدبایدمث من کاسه ی چه کنم چه کنم دست بگیری هرچی داری ونداری حاضری خرج کنی این اذیتیش خیلی بیشتره

بله.تو این دوره زمونه خونه خریدن آسون نیست.بچه دارشدنتونو به خاطر خونه عقب نندازین. فاصله سنیتتون ب ...

می ترسم آجی من همش دارم به خونه فکر میکنم به خاطرش افسردگی دارم میگیرم 

شما بجه داری

نه عزیزم دقیقامنم همین اشتباهوکردم والان ۵ساله دارم دوا درمون میکنم به هیچ جام نرسیدم ته دلتوخالی نکنم فقط نمیخام کسی مث خودم بشه ولی بدون که ناباروری ومشکلات باروری توکشورماداره بیدادمیکنه پس بهتره آدم زودتراقدام کنه که خدایی نکرده اگه مشکلی بودزمانو ازدست نده

می ترسم آجی من همش دارم به خونه فکر میکنم به خاطرش افسردگی دارم میگیرم 

په اصلا نترس بخدا بچه روزیشو میاره با خودش

به خونه خریدن اصلا فکر نکن

ببین من ۱۰ماه جلوگیری کردم ۴ساله دارم درمان میکنم که باردار شم

تا زه الان ۷ماهه باردارم

با اینکه دارو مصرف میکنم و نسبتا بارداریم پرخرجه ولی به محض اینکه باردار شدم ماشین خریدیم از برکت بارداریم

تازه کربلا هم رفتیم تو بارداریم 

منظورم اینه که با اینکه خرج بیشتر میشه ولی برکت هم بیشتر میشه

به این اطمینان داشته باش

برای نی نی دار شدن همه بی نی نی ها ومن دعا کنین  درزمین عشقی نیست که زمینت نزند،آسمان را دریاب
۲۹سال

ایشالا مشکلات زندگیت یکهو همه با هم حل شه و ب زودی این خبری ک نی نی گولو تو شکمت داری رو بشنوی عزیزم هنو سنی نداری من فک کردم ۴۵ اینایی آخه جوری گفتی پشیمونم ولی خب دگ جلوگیری رو تعطیل کنی و اصلا هم در فکرش نباشی ایشالا ب زودی خبرشو میگیری من دعاهام ردخور نداره  ببخش بخدا☺️🙄

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
2706