2737
2734
عنوان

من ماما هستم

20721 بازدید | 939 پست

سلام دوستان بنده ماما هستم براي زايمان طبيعي و سزارين در بيمارستان بازرگانان در خدمتتون هستم 

آدرس بازرگانان اتوبان محلاتی .اول امین حضور پل ری

بازرگانان بابیمه طبیعی یک میلیون سزارین دومیلیون سیصد .آزاد  و بدون بيمه طبیعی یک میلیون پانصد سزارین سه میلیون سییصد و با تمام بيمه هام قرارداد دارن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

چن تا سوال میتونم بپرسم راجع ب رشتتون؟؟

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........

سلام ببخشید بچه من بریچ هست آیا تو هفته ۳۸ سزارین میکنن یانه باید تا هفته چهل وایستم که شاید بچه بچرخه؟؟؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آقا چرا سزارین دیگه اختیاری نیست من دکتری پبدا نکردم تو مشهد که قبول کنه سزارینو

چرا فقط پول بيشتري ميگيرن متاسفانه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
سلام ببخشید بچه من بریچ هست آیا تو هفته ۳۸ سزارین میکنن یانه باید تا هفته چهل وایستم که شاید بچه بچر ...

دكتر معالجتون چي گفتن ،سعي كنيد به حرف پزشك معالجتون گوش كنيد

2738
من تحت نظر هیچ پزشکی نیستم

😩😩😩

چرااا

مگه میخوای تو خونه زایمان کنی 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

پس غربالگري و كنترل بارداريتون ؟؟؟؟

نه دیگه زیرمیزی هم قبول نکرد چندتا دکتری که رفتم

بيا پيش خودم تهران 😅😅😅

به احتمال زياد بريچ ميمونه بعد هفته ٣٥ چون جنين بزرگ ميشه ديگه تغيير جا نميده

2706