2733
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20732 بازدید | 939 پست
ممنونم بابت جوابتون.....نمیدونم چراحساس شدم اینقدر

استرس و نگراني رو از خودتون دور كنيد اين دوران قراره براتون خاطره بشه تا هميشه پس طبق سونو اول بريد براي nt

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استرس و نگراني رو از خودتون دور كنيد اين دوران قراره براتون خاطره بشه تا هميشه پس طبق سونو اول بريد ...

متشکرم که وقت گذاشتید جواب دادین/////چشممم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
سلام خانوم دکتر عزیز من در روز ۳۶ سیکلم که مساویست با گذشت ۴ روز از موعدم و همچنین گذشت ۲۲ روز از آ ...

بله 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731
بله 

سلام بانو من ی سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم.بهتون درخواست بدم یا همینجا بپرسم؟

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
سلام بانو من ی سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم.بهتون درخواست بدم یا همینجا بپرسم؟

هر كجا كه راحت هستيد 

هر كجا كه راحت هستيد 

قرص متیل ارگونوین برا چیه؟اگه کسی ک در حال سقط هست و خونریزی داره اما از افتادن جنین مطمئن نیست بخوره چی میشه؟ البته برا خودم نمیخوام نامزد هستم😆 دکتر براش هیوسین فقط تجویز کرده

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2738
قرص متیل ارگونوین برا چیه؟اگه کسی ک در حال سقط هست و خونریزی داره اما از افتادن جنین مطمئن نیست بخور ...

اگر دكتر براشون تجويز كردن كه بخورن بسته به شرايطشون حتمان دكتر تشخيص دادن اگر هم تجويز خودشون هست كه ابدان سرخود مصرف نكنن و به دستور پزشكشون همون هيوسين رو فقط بخورن 

اگر دكتر براشون تجويز كردن كه بخورن بسته به شرايطشون حتمان دكتر تشخيص دادن اگر هم تجويز خودشون هست ك ...

ممنون عزیزم😚

سلام خسته نباشید

ببخشید آیا با زخم دهانه رحم میشه باردار شد؟؟

درحال درمان هستم 

تا چند درصد به درمان با عنبر نسارا مطمئنید؟

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚

عزیزم درد زیر شکم قسمت راست که به ران پا میزنه میتونه علائم بارداری باشه؟ چندروز پیشم لک قهوه ای دیدم که دیگه ادامه نداشت ، من پریودم  نامنظم اما۲۰ این  ماه میشه روز ۳۰ سیکلم ، ماه پیش ۲۱ خرداد لک داشتم یه هفته لک داشتم بعد خون ریزی شد.. این ماه نمیدونم دیگه کی موعدم باشه 😢

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
عزیزم درد زیر شکم قسمت راست که به ران پا میزنه میتونه علائم بارداری باشه؟ چندروز پیشم لک قهوه ای دید ...

نه عزيزم علامت بارداري با آزمايش قطعي ميشه اين جور علامتها براي من ماما ملاك نيست 

سلام خسته نباشید ببخشید آیا با زخم دهانه رحم میشه باردار شد؟؟ درحال درمان هستم  تا چند درصد ...

بله امكان بارداري هست و عنبر نسا رو ابدان قبول ندارم ميتونيد امتحان كنيد ولي درمان نيست به نظر من 

2706