2737
2739
عنوان

یه سوال

77 بازدید | 7 پست

از اول بارداریم دارم گریه و حرص میخورم شوهرم و خانوادش خیلی ازارم میدن بنظرتون برا بچه اتفاقی میفته دلم از زور جوش زدن درد میگیره

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 

منم مثل خودت بودم حالا اثرشو رو بچم میبینم هرکی تو دوران بارداری بهم میگفت حرص نخور من باز کار خودمو میکردم ولی الان شرمنده بچم هستم

به هر نحو که میتونی ذهنتو ازشون منحرف کن به هر نحو

چندوقتته 

معلومه تاثيرداره بجه بااين وجودسالمم به دنيا بيادهمش يه بچه تندخو و عصبي ميشه ك جز گريه كاري نميكنه خعلي زمان بارداري تاثيرداره 

واس چي اذيتت ميكنن

♥️♥️♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم دوره بارداری بدی داشتم از دست شوهر نفهمم شبا کارم گریه بود ولی در کمال ناباوری بچه م آروم بود و اصلا زر زرو و بغلی نبود چندوقت پیش زن برادرم میگفت معلومه بارداری خوبی داشتی شوهرت هواتو داشته چیزی نگفتم

حس میکنم شاید تأثیر قرآن خوندن و چهله های حدیث کسا و نماز شب و کلا رعایت توصیه های کتاب ریحانه بهشتی بود بدون وضو غذا نمیخوردم با اینکه اصلا سحرخیز نیستم صبح جمعه بعد نماز دعای ندبه میخوندم صبحای دیگه هم دعای عهد

هر چند هنوزم شوهرم نفهمه و دعواهامون داره رو دخترم تأثیر میذاره

منم دوره بارداری بدی داشتم از دست شوهر نفهمم شبا کارم گریه بود ولی در کمال ناباوری بچه م آروم بود و ...

خوشبحالت که حداقل قران و چله میگرفتی ولی من واقعا نمیرسم بچم خیلی کوچیکه ... لطفا برای منم دعاکن ..الهی . شوهرمم عاقل بشه

خوشبحالت که حداقل قران و چله میگرفتی ولی من واقعا نمیرسم بچم خیلی کوچیکه ... لطفا برای منم دعاکن ..ا ...

آره با بچه کوچیک سخته

منم نتونستم کامل قرآن رو ختم کنم

ولی تا جایی که میتونی قرآن و دعا بخون

مثلا زیارت آل یس کوتاه جمعه ها غروب بخون شبکه پنج هم میذاره

یا شبای سه‌شنبه دعای توسل بخون اونم کمه

حدیث کسا هم زیاد نیست خیلی هم آرامش بخشه و حاجت میده مخصوصا اگه چهل روز بخونی چون در شأن حضرت زهرا و پنج تنه

ان شاءالله بچه ت صحیح و سالم به دنیا بیاد شوهرتم عاقل شه

تو هم بارداری واسه اهل شدن شوهر من دعا کن دیگه خسته شدم از بعضی از کاراش

آره با بچه کوچیک سخته منم نتونستم کامل قرآن رو ختم کنم ولی تا جایی که میتونی قرآن و دعا بخون مثلا ...

ممنون عزیزم حتما انجام میدم سر بچه اولم خیلی چهله میگفتم اینقد غر میزنه وای بحالم سر این یکی.... انشالله که مردامونم عاقل بشن و بخودشون بیان ... 

2738