2737
2739
عنوان

اینا اسمشون مامان باباس واقعا....

1087 بازدید | 73 پست

من امروز با خانوادم بحث داشتم چرا سر چیزی که حقمههه میخواستم با دوستام برم بیرون نزاشتن گفتن چرا میخوای بری و فلان

دیگه خلاصه همینجوری بحث و دعوا شد بابام برگشت بهم گفت پا گنده تو به هیچ دردی نمیخوری فقط ی نون خور اضافه ای مامانمم گفت با این قیافه زشتت

واقعا یعنی اسم اینا مامان باباعه...یعنی همه مامان بابا ها اینجورن چرا همیشه بهم اینجوری میگن در صورتی که از نظر بقیه اینقد زشت نیستم اصلا قبول زشتم چرا بهم میگن

حالا جواب سوالایی ک شاید بپرسید

۱۹سالمه و نمیزارن شاغل شم و نمیزارن خواستگاری بیاد هر کی هم چه به خودم چه اونا میگ بهش جواب رد میدن

قدم۱۷۰و پام۳۹

درکت میکنم عین همین حرفارو شنیدم

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون خودم مادرم میگم حتما موقعیت مناسبی نبوده که بی بیرون یا خون بجیگرشون کردی یا اینا رو بهت نگفتن داری بزرگش میکنی چون امکان نداره مادر پدر ب جگر گوششون اینو بگن سنتی سن لجبازیه

2740

وا عزیزم پاهات ک بزرگ نیس 

پاهای کوچیکتر این که اصلا نرمال نیس رنج پاها ۳۸ ۳۹ هس

ضمن این نزارن با دوستات بری بیرون واس منم خانوادم همینجوری بودن وهمیشه دعوا داشتیم وداریم

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
خلی تنهام دلم یه بغل میخواد تا الان بغلم نکردن

چقدر مثل منی 🫠🫠

بیا بغلم 🩵🩵🩵❤️‍🩹❤️❤️❤️❤️

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
من مادرم واقعا میدونم که چیزی تو دلشون نیست ولی این شکل حرف زدن بچه ها رو خیلی آزار میده

یه بار چیزی تو دلشون نیس دوبار نه هر روز

اونا از من متنفرن

اخه چرا ب بهونه اینک مادر پدرن هر حرفی از دهنشون در میاد منم ادمم جوونم دلم احترام میخواد

یه بار چیزی تو دلشون نیس دوبار نه هر روز اونا از من متنفرن اخه چرا ب بهونه اینک مادر پدرن هر حرفی ...

متاسفانه مامان باباها هم میتونن بد باشن...گرچه باورش ممکنه سخت و دور از ذهن بیاد...حتی ممکنه به بچشون حسادت کنن...متاسفانه

چون خودم مادرم میگم حتما موقعیت مناسبی نبوده که بی بیرون یا خون بجیگرشون کردی یا اینا رو بهت نگفتن د ...

کلا نظرشون اینه دختر باید تو خونه بشینه بیرون رفتن با دوستاش دلیلی نداره

ولی اونا واقعا بهم گفتن حتی قبلا تو جمع

حتی ی بار رفتیم خرید کفش مامانم گفت تو پاهات گنده من خیلی خجالت کشیدم فروشنده پسر جوونی بود من سرم پایین بود ولی زیر چشی دیدمش ب مامانم گف اینجوری نگو جوونه😭😭😭

2706