2737
2734
عنوان

آرایشگر حسود ‌‌‌‌‌.

324 بازدید | 24 پست

امکانش هست یه آرایشگر از کسی بی دلیل 

خوشش نیاد و کارش رو خیلی خوب در نیاره ؟

تا حالا براتون پیش اومده ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا نشه  من ارایشگر میشناسم انقد حسوده از قصد ابرو طرفو بد میکنه

منم یکی رو دیدم برام خیلی عجیب بود

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2740
آره شده

واکنشت چی بود. 

یعنی از عمد خرابت کنه؟ منطقی نیست. چون با این کار اعتبار و هنر خودشو زیر سوال میبره و از مشتریهاش ک ...

اره اینم میشه گفت ،

ولی یکی رو دیدم از عمد ناخن هامو بد کاشت 

در حالیکه ناخن کاره 

وای دیگه به  آرایشگرا هم نمیشه اعتماد کرد چقد بی‌شعور باشه طرف ک اینکار رو انجام بده مجانی ک کاری نمیکنه پولشو میگیره 

♡ ♡ حسبنا اللـہ ونعم الوكيل ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
وای دیگه به  آرایشگرا هم نمیشه اعتماد کرد چقد بی‌شعور باشه طرف ک اینکار رو انجام بده مجانی ک کا ...

روز عقدم تا فهمید عقدمه خرابم کرد ..

بچه هااااااا در جواب چ مهربون شدی چ باید گفت؟؟؟

خب تیکه انداخته یا چی؟

مقصودش چیه تا بتونیم کمک کنیم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706