2733
2739
عنوان

ریزش مو در شیردهی

113 بازدید | 9 پست

پسرم 5ماهشه ریزش شدید مو و زانو دردم

چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

برای زانو درد حتما کلسیم و منیزم مصرف کن ویتامین دی هم بخور بهتره بری ازمایشبدی تا دکتر دوزشو بهت بگه منم پسرم 5 ماهه است دکتر بهم روری یه ویتامین دی 1000 داده اما امان از ریزش مو من دارم کچل میشم قرص زینک م و اهنمیخورم ولی کل خونه ام شده مو میخوام برم کوتاه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دارم ولی نمیدونم چقدر باید مصرف کنم

یک کپسول کلسیم د مصرف کردم

دکتر گفت هر روز مسمومیت میاره

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

روی چند مصرف میکنید

برای زانو درد حتما کلسیم و منیزم مصرف کن ویتامین دی هم بخور بهتره بری ازمایشبدی تا دکتر دوزشو بهت بگ ...

دقیقا تمام خونه لباس ای بچه ام پر مو

دلم نمیاد موهامو کوتاه کنم

2738

دقیقا منم پسرم شش ماهشه ارریزش مو عاصی شدم,همه جا مو میشه,شوهرم دیوونه میشه از بس هرجا مو پیدا میشه,اخه چقد جارو!!چیکار میکنین دوستان؟

من میخوام برم یه آز بدم,یه شامپو ضدریزش هدشولدرز اصل هم گرفتم دکتر به یکی تجویز کرده بود.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.....

تا هفت هشت ماهگی خیلی بهتر میشه اوجش همون پنج ماهه من کوتاه کردم موهامو الان پشیمونم دخترم نه ماهه اس و ریزش موهام خیلی کمتر شده هنوزم هستا ولی خیلی خیلی کمتر

قرص کلسیم زینک اهن دی درهرصورت بخور 

مسمومیتم نمیاره فقط اب زباد بخورید با کلسیم بینشونم فاصله بزارید