2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 158245 بازدید | 7845 پست

کالری امروز من 2105 صبحانه سنگک و تخم مرغ بعد سیب و لیمو شیرین ناهار پلو 17قاشق با مرغ گردو 3فرنی چهار قاشق  شام پلو 17قاشق با ماهی خرما   سیب زمینیم پختم صبح که معدم درد گرفت نخوردم اصلا ازش

مرسی عزیزم من از فردا میخام شروع کنم ب امید خدا برام دعا کنید چاق بشم

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم من از فردا میخام شروع کنم ب امید خدا برام دعا کنید چاق بشم

محتاجیم به دعا 😅انشاالله به هدفت برسی منم به شدت دلم میخواد چاق بشم حتی بچهای کدچیکم از من بهترن صورتشون از من بزرگتره😢

سلام من الان اومدم تو تاپیک در جریان نیستم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

قدم 168

وزنم 60

بیشتر میخوام صورتم تپل شه چون کشیده هم هست خیلی لاغر نشون میده😢

چطور میتونم مطمئن باشم که امروز تصمیمی نمیگیرم که ده سال دیگه پشیمون نباشم... درست مث امروز و ده سال پیش.
2731

سلام دوستان. منم یک ماه و چند روز میشه دارم با کالری شمار وزنم رو اضافه میکنم. من کاهش وزن شدید دارم. با قد 175 وزنم 12شهریور 51:300بوده الان تا امروز صبح 54:800شدم🙆🙆. وزن هدفم تا آخر مهر 57. میخوام تا عید 64 بشم انشاءالله. میانگین کالری ماهیانه 2500،هفتگیم تا الان 2900. میخوام میانگین ماهیانه ام از 3000بیشتر بشه... 

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
سلام دوستان. منم یک ماه و چند روز میشه دارم با کالری شمار وزنم رو اضافه میکنم. من کاهش وزن شدید دارم ...

ایشالا

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   
2740
چقد خوب اضافه کردید من اصلا اضافه نمیکنم حتی 100گرم نمیدونم دلیلش چیه 😢

هر چیزی که روش نوشته باشه کالریش زیاده میخورم. هر شب قبل خواب یک لیوان پر چرب شیر با ده تا خرما . مصرف خرمام که کلا زیاده،  حداقل روزی یک وعده برنج اونم بیشتر از سه کفگیر. بستنی، چیپس. صبح هم تخم مرغ یا پنیر با خامه... نون هم سعی میکنم زیاد بخورم، ژله، حلیم... یعنی آخر شب اگه کالریم کم باشه قبل خواب هر چی پیدا کنم میخورم،قبلا روزی یه بارم آب نمیخوردم، الان روزی چهار پنج لیوان آب میخورم. کنارش هم شربت ویتامکس میخورم، الان دیگه بعضی روزها میخورم...

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
2706