2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی عزیزم؟ اگر هستی من اومدم ایران بیام پیشتون برای کارهای پوست

بله ایران هستم ،انشالله تا ابانماه تهران مطبخودمو دایر میکنم ،الان اخرای طرحمه تو یه شهر کوچیک مطب دارم

2742
سلام من چونم کوچيکه میخوام پروتز چونه تزریق داشته باشم ولی میترسم صورتم دراز بشه

لطفا حتما حضوری مراجعه کنیدپیش جراح پلاستیک خوب 😊چون بینی و لب و چانه باید هماهنگ باشه ،حفظ تناسب خیلی مهمه😊گاهی فقط با تزریق ژل نتیجه موجهی بدست نمیاد و پروتز لازمه 

من بخاطر وزن زیادی ک کم کردم خط لبخند و غمم ب صورت خط خیلی عمیق روی صورتم افتاد اسفند رفتم برام ژل ...

برند استفاده سده مهمه و تکنیک تزذیق،در ضمن مراقبتهای خاصی هم لازمه 😊😊مثلا نباید بذارید سر و صورتتون زیاد و طولانی مدت گرم بشه😊عادت به خوردن نوشیدنی داغ،سونا و حمام بخار حتی ایستادن پای اجاق گاز روشن،میتونه عمر ژل رو کاهش بده

دکتر عزیز شما تجربیاتتو درمورد جوش زیر پوستی بگو . 

لطفا جلسات میکرودرم ابرژین رو استفاده کنید 😊و از کرمها و محصولات ارایشی که کومدوزنیک هستن استفاده نکنید،با ارایش نخوابید

2740
خانم دکتر یه سوال داشتم من هر شب کرم روشن کننده ثمین میزنم و موقع زدن بعضی نواحی مثل اطراف لب چونه ...

میتونی از محصولات پریم استفاده کنی 😊به مراتب بهتر از ثمین هستن ،ولی مهم استفاده مداومه،سوزش اشکالی نداره 

لطفا جلسات میکرودرم ابرژین رو استفاده کنید 😊و از کرمها و محصولات ارایشی که کومدوزنیک هستن استفاده ن ...

ممنون تشکر . ولی من میکرودرم کردم ... جای معتبر و معروف ولی از اون وقت صورتم پر جوش زیر پوستی شد ... 

ممنون تشکر . ولی من میکرودرم کردم ... جای معتبر و معروف ولی از اون وقت صورتم پر جوش زیر پوستی شد ... ...

لطفا بازنگری بکن تو محصولات ارایشیت،میتونی لوسیونK18 اوریاژ رو دو الا سه شب در هفته مصرف کنی،بسیار موثره 

دکتر جان کرم مرطوب کننده هم مدبلن خریدم به نظرتان خوبه

زیر چشم هم سین ره میزنم.زیر شکم تیشرت خیلی رو اعتماد بنفس تاثر بدی گذاشته به نظرتان چکار کنم

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
دکتر جان کرم مرطوب کننده هم مدبلن خریدم به نظرتان خوبه زیر چشم هم سین ره میزنم.زیر شکم تیشرت خیلی ر ...

عزیزم مرتب استفاده کن کرمها رو مصرف مرتب خیلی مهمه،متوجه نشدم چه چیزی اثر گذاشته رو اعتماد بنفستون؟

2706