2733
2739

سلام دكتر 

من ٢٤ سالمه لاغرم‌ ولی جدیدا روی پوست شکم دو سه تا خط بلند افقی افتاده مثل چروکه نمیدونم اصلا چیه وزنمم تغییری نکرده‌ بگم واسه اونه راه از بین بردنشون چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رستیلن و ریوانس و ژوویدرم😊🌺

سلام خانوم دکترعزیزم..ڗل سیتوسیال فرانسه ب خط اخم قابلیت کلاژن سازی داره؟؟

واینکه بعدش مراقبتای خاصی تا همیشه لازمه؟مثلا جلوی بخاری صورت گرم نکنیم هیچ وقت یا حمام بخار یا گرمای اجاق گاز یا..باید تاهمیشه رعایت کرد؟؟

و کل ژل بعد ازمدت زمانی جذب میشه یا یه مقداریش تاهمیشه میمونه(چون میگن اگر ژل جذب وخط برگرده باعمق کمتر ازقبل برمیگرده )؟

سلام خانوم دکتر . قربونت برم من وقت گرفتم دو روز دیگه برم دو سی سی ژل به گونه هام تزریق کنم صورت لا ...

عزیزم اگه هنوز نزدی به نظرم برای تپلی صورتت ، چربی بزن بجای ژل ماندگاریشم خیلی بالاتره. منم صورتم لاغر بود خیلی ، چربی از بدن خودم گرفتن تزریق کردن به صورتم عالی شد عاااالی بعد یه مدتم میشه جزو بافت صورتت دیگه 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 
2731
عزیزم اگه هنوز نزدی به نظرم برای تپلی صورتت ، چربی بزن بجای ژل ماندگاریشم خیلی بالاتره. منم صورتم لا ...

جدی ؛؟! بسلامتی

هزینت چقد شد !؟ دکترت کی بچد !؟ کجا!؟

شرمنده سوالم زیاده ! 🤭

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
جدی ؛؟! بسلامتی هزینت چقد شد !؟ دکترت کی بچد !؟ کجا!؟ شرمنده سوالم زیاده ! 🤭

ببین من سال ۹۵ انجام دادم الان فکر کنم بالای پنج تومن باشه بازم بپرس 

اگه تهرانی ، دکترم علی قاسمی هست مطبش صادقیه. الان میان میگن تبلیغ کردم 😁 ولی واقعا من خودم همه کار برای پر شدن صورتم کردم خیلی کمک بزرگی بود تزریق چربی قیافم از این رو به اون رو شد

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 
خانم دکتر عزیز، من صورتم جوش میزنه جوش های قرمز ریز و گاهاچرکی ریزو کلی دکتر رفتم که نتیجه چندانی ند ...

سلام دوست عزیز. با اینکه وقت تاپیک نداشتم ولی دلم نیومد بهت بگم جوش زدن شما جنبه هورمونی داره و با قرصهاي كه ميخوري باعث پوسیدگی دندونهات میشی ، اتفاقی که برای خواهرم افتاد . بهتره به یک دکتر غدد برید