2733
2734
عنوان

ريزش مو بعد از زايمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 27 پست

چه جالب نیکاخانوم

الان توتاپیک رویاهای صادقه پست شماروخوندم که گفتین خواب زن عموتون و دیدین وازش درباره بچه دارشدنتون پرسیدین وزن عموتون لبخندزده بودوگفته بودبله وشماگفته بودین حس کردم اونم منوسرکارگذاشته،به تاپیکاتون سرزدم ووقتی دیدم که تاپیک زایمان دارین خیلی براتون خوشحال شدم😊

خداروشکرکه حاجت رواشدین

رویای آزادی...🎼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ملیکا جان من داشتم تاپیک خواب های صادقه رو میخوندم که گفته بودین باردار نمیشم و خواب زن عموتون رو دیدین خیلی ناراحت شدم فقط اومدم به پست های جدیدتان سر بزنم ببینم بچه دار شدین...خیلی خوشحال شدم براتون خدا دسته گلدون رو بهتون ببخشه عزیزم

2728
سلام ملیکا جان من داشتم تاپیک خواب های صادقه رو میخوندم که گفته بودین باردار نمیشم و خواب زن عموتون ...

ممنونم عزيزم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
اخه خيلي ميريزه حس ميكنم جلوي موهام داره خالي ميشه يه جا خوندم كه ريزش مو بعد زايمان بخاطر افت هورم ...

سلام خانوم شما ریزش موهاتون خوب شد جاهایی که خالی سده بودن پر شد من هم بعداز زایمان ریزش مو گرفتم جلو سرم خالی شده دارم از غصه دق میکنم 

سلام خانوم شما ریزش موهاتون خوب شد جاهایی که خالی سده بودن پر شد من هم بعداز زایمان ریزش مو گرفتم جل ...

ريزش موهام خيلي بهتر شد و موهام دراومد ولي موهام با اينكه سه سال از زايمانم گذشته اصلا مثل قبل نشد 😞

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2738
میشه بگین چه مکمل و تونیکی برای موهاتون استفاده کردین جلو سرتون که خالی شد پر شده 

من از محلول پروژسترون دو درصد استفاده كردم كه محلول ساختني هست

و قرص هاي مكمل مو مثل سيستين ب ٦،بيوتن،و مولتي ويتامين مخصوص مو، يادم نيست اسمش چي بود الان يوني زينك قرص خوبي هست ميتونيد استفاده كنيد

همون محلول رو از دارو خونه گرفتین چند ماه استفاده کردین 

محلول رو به داروخونه سفارش ميديد براتون بسازن

پروژسترون دو درصد، فقط بدون ماينوكسيديل باشه

هر روز ميزدم دو سه ماهي مصرف كردم

سلام گل من

الان تو تاپیک اموات  سال94دیدم ک گفتی بچه دار نمیشی وخاب شیرخوردن بچه دیدی

الان واقعا برات خوشحالم الهی هزار مرتبه شکر ک مادرشدی😍😍🌸

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥