2703
2553
عنوان

ريزش مو بعد از زايمان

1014 بازدید | 27 پست

من ٤ماهه زايمان كردم و موهام ريزش شديد داره،كسي اينطوري بوده و چيكار كرده براي قطع ريزش موهاش

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
دقیقامثل من،منم۴ماهه زایمان کردم،فقط میدونم طبیعی هستش خودش خوب میشه

اخه خيلي ميريزه حس ميكنم جلوي موهام داره خالي ميشه

يه جا خوندم كه ريزش مو بعد زايمان بخاطر افت هورمون پروژسترون هست و محلول تركيبي پروژسترون دو درصد تاثير داره

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا فقط من و شما ريزش مو دارم چون كسي ديگه اي نيومد

2720
منکه اصلافکرخودم نیستم همش درگیردخترمم،من زیادحساس نیستم چون تواطرافیانم دیدم میدونم‌که خوب میشه،راس ...

بله من چون شير خودم رو نميدم سر دوماه پريود شدم

والله منم فكر خودم نيستم همه وقتم رو پسرم ميگيره ولي امروز كه رفتم حمام از ريزش موهام وحشت كردم دسته دسته ميريخت ترسيدم واقعا كچل بشم پسر من دو روز ديگه ميره توي ٥ماه

كاش اگه كسي تجربه اي داره بياد بگه

2714
كاش اگه كسي تجربه اي داره بياد بگه

برای من بعد زایمان که وحشتناک می ریزه...طوری که جلوی سرم کلا تاس میشه...سر زایمان اولم یه بار دکتر رفتم ...اما چون بچم همه وقتم رو می گرفت و خیلی بداخلاق بود نمی تونستم داروها رو استفاده کنم و ...گدشت تا که دوباره موهام دراومد...

سر زایمان دوم ..موهام تا ده ماهگی بچم می ریخت دوباره جلوی سرم تاس شد تا این که با تایپک دورهمی گیسو کمندا آشنا شدم...اعصای دورهمی از یک محلول که حنا و روغن نارگیل و روغن زیتون طبیعی داره استفاده میکنن۳...

خداروشکر ۵ روز که استفاده کردم اون قسمتهای که تاس شده بود موهاش دراومد...الان یک ماهه مداوم دارم استفاده میکنم 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
برای من بعد زایمان که وحشتناک می ریزه...طوری که جلوی سرم کلا تاس میشه...سر زایمان اولم یه بار دکتر ر ...

ميشه ادرس تاپيك رو اينجا بزاري

واقعا جلوي سرت تاس ميشه؟😨😨منم موهام وحشتناك ميريزه

بيچاره ما خانما😩😩😩

هیچکس نمیادانگارهیچکس اینجانزاییده

اگه تاپيك خيانت بود الان صفحه ٤٠ام بود

ظاهرا كسي اينجا يا زايمان نكرده يا بعدش مشكل ريزش مو نداشته

ميشه ادرس تاپيك رو اينجا بزاري واقعا جلوي سرت تاس ميشه؟😨😨منم موهام وحشتناك ميريزه بيچاره ما خانم ...

آره عزیزم جلوی سرم ..بالای پیشونیم یه قسمتی خیلی کم پشت و خالی میشه و دوطرفشم که تقریبا تاس میشه..من کسی رو ندیدم مثل خودم بعد زایمان اینقدر موهاش بریزه...

لینک بلد نیستم بزارم ..بالای صفحه یه علامت ذره بین هست روی اون بزن و تایپک محلول برای کم پشتی مو رو سرچ کن اونجا کامل در باره محلول توضیح دادن...و یه تایپک دیگه هست دورهمی گیسو کمندا...خانمهای که از محلول استفاده میکنن اونجا هستن اگه سوالی هم داشته باشی بهت جواب میدن...من به محض زدن محلول ریزشم خیلی کم شد و مو درآوردم..

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
عزیزدلممم نینی دار شدی 😍😍😍 داشتم تاپیک زایمانم رو میخوندم نوشته بودی دعا کنم تا عید باردار بشی .& ...

بله عزيزم

معجزه خدا شامل حالم شد و باردار شدم ماه ديگه تولد يكسالگي پسرم هست

2706