2737
2734
عنوان

دکتر رضا نصر

| مشاهده متن کامل بحث + 33666 بازدید | 200 پست
ممنون عزیزدلم از راهنماییات اره  پیغام دادم منشیشون گفتن اینترنتی وقت بگیرید ، برای ۲۱ فروردین ...

خواهش میکنم عزیزم خوشحالم که موفق شدیدوقت بگیرید .انشاله به نتیجه میرسید🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دكتر نصر مطبشون عوض شده. سيستم كاريشون عوض شده. مثلا قبلا تمام مريضا تحت نظر خودشون بودن. اما الان باردارهاي ماه پايين رو خودشون ويزيت مي كنن و بعد اگع پروسه نرمال باشه ويزيت رو دكتر شريفي نصب انجام ميدن. الان خودشون بيشتر روي مراجعيني كه مشكل ناباروري دارن تمركز دارن.

من با اينكه از دكتر شريفي هم خوشم اومد ولي فقط به خود دكتر نصر اعتماد دارم. و همين موضوع ويزيت نكردن باردارهاي نرمال باعث شده به فكر پيدا كردن دكتر ديگه اي براي زايمان باشم. حيف ازين دكتر فوق العاده كه انقدر سرشون شلوغ شده كه ديگه نمي رسن همه رو خودشون ويزيت كنن😔

اخه میگن اهدایی رو پیشنهاد میده خوب اینجوری معلومه که همه حامله میشن 

هر كيسي رو بنا به شرايطش نظر ميدن

مثلا خواهر من يك سال باردار نميشد با اينكه تحت نظر دكتر ديگه اي بود و قرص مي خورد. وقتي پيش دكتر نصر رفت ايشون گفتن مشكلي نيست و با قرص مشكلش حل شد طبيعي باردار شد و شكر خدا الان پسرش به دنيا اومده.

مي خوام بگم هركسي شرايطش فرق داره و دكتر الكي پيشنهاد آي وي اف يا اهدايي و غيره نميدن.

2728
هر كيسي رو بنا به شرايطش نظر ميدن مثلا خواهر من يك سال باردار نميشد با اينكه تحت نظر دكتر ديگه اي ب ...

الان دیگه به حال من فرقی نمیکنه عزیزم سه دوره ای وی اف شدم فکرنکنم دیگه تخمکی داشته باشم اون سه بارم یکی دوتا داشتم 

ولی برای  فیبرومم وقت دارم پیشش که بگه اثر فشاری داره یانه عمل کنم یا نه

الان دیگه به حال من فرقی نمیکنه عزیزم سه دوره ای وی اف شدم فکرنکنم دیگه تخمکی داشته باشم اون سه بارم ...

عزيزم اصلا نااميد نباش. حتما پيشش برو و توكلت به خدا باشه. انشالله به زودي خبراي خوب بهمون ميدي.

شما پيش دكتر نصر آي وي اف شدين؟

عزيزم اصلا نااميد نباش. حتما پيشش برو و توكلت به خدا باشه. انشالله به زودي خبراي خوب بهمون ميدي. شم ...

مرسی گلم نه پیش ایشون تا حالا نرفتم چون بزای همه و مخصوصا بالای چهل سال فوری میگه اهدایی برای همین املرش بالاست ولی ۱۸ اسفند وقت داشتم که مادرم بیمارستان بود با منشیش چت کردم گفت باشه هر وقت خوب شد بیا ولی بعدش که گفتم کی گفت دوباره باید وقت بگیری اون مال قبل عید بود گفتم چرا شما این جوری گفتی من همراه میگرفتم واسه مامانم و می اومدم 

من ای وی اف میخوام برم پیش چوبساز

2740
مرسی گلم نه پیش ایشون تا حالا نرفتم چون بزای همه و مخصوصا بالای چهل سال فوری میگه اهدایی برای همین ا ...

آره واقعا سيستم وقت دهيش و معطليش خيلي زياده. ولي خوب وزقعا ارزش داره. من مه هروقت ويزيت مي شدم يادم مي رفت ٣ ساعته منتظر نشستم😆 در كل آدم بايد پيش دكتري بره كه بهش از صميم قلب اعتماد داره

آره واقعا سيستم وقت دهيش و معطليش خيلي زياده. ولي خوب وزقعا ارزش داره. من مه هروقت ويزيت مي شدم ...

جدی انقدر خوبه دکتر نصر؟

تصمیم اینه که پیش چوبسازم یه بار با تخمک خودم امتحان کنم اگه خدا بهم نظر کردو شد که عالیه ولی اگه خدای نکرده نشد برای اهدایی فقط نصرو قبول دارم چون امار انتقال موفقش خیلی بالاست

اهدا کننده رو هم خودم میخوام پیدا کنم ببرم باید خیلی زیبا و فهمیده و باهوش و سلامت باشه 

دوستان دكتر نصر براي كساني كه مشكل ناباروري دارن عاليه❤️

من خيلي بهشون اعتماد دارم. ولي يه مشكلي كه جديدا هست اينه كه باردارهاي بالاي ١٢ هفته رو يه دكتر ديگه ( خانم دكتر شريفي نسب) ويزيت مي كنن. ايشون هم بسيار دكتر خوبي هستن ولي من به شخصه خيلي ازين موضوع ناراضي ام. چون من مطب دكتر نصر ميرم نه دكتر شريفي! پس به دكتر نصر اعتماد دارم نه دكتر شريفي! اينو هم بگم كه تو مسائل مهم دكتر شريفي حتما دكتر نصر رو صدا مي كنن و باهم مشورت مي كنن. 

موقع زايمان هم دكتر نصر فقط سزارين مي كنن و اگه طبيعي بخواين دكتر شريفي انجام ميدن. خلاصه يه دكتر بي نظير اما بسيار شلوغ. وقت گذاشتن براي بيمار مهمه.... من به شدت با ويزيت نشدن توسط خود دكتر نصر مشكل دارم😔

2706