2733
2734
عنوان

دکتر رضا نصر

| مشاهده متن کامل بحث + 33640 بازدید | 200 پست

سلام. مختصر و مفيد بخوام بگم: دكتر بي نظيريه😇

اگر بار اول باشه كه مي خواين وقت بگيريد، خيلي سخت ميشه وقت گرفت. اما كاملا ارزششو دارن.

بعضيا اينجا ميان ميگن همه كارا رو ماماش انجام ميده!!!!! در صورتي كه ايشون انقدر دكتر نجيبي هستن ماما مياد دستگاه سونو رو ميذاره. ملحفه ميكشه رو پاتون. بعد پرده رو ميزنه كنار و دكتر دسته ي دستگاه رو مي گيره و فقط نگاهش به مانيتوره. يعني كار اصلي كه معاينه و تشخيصه رو خودشون انجام ميدن. نسخه رو هم ميگن به ماما چي بنويسه و خودشون سريع ميرن اتاق كناري براي مريض بعدي. انقدر سرشون شلوغه كه اگه چنين مديريت فوق العاده اي نداشتن به جاي ٣ ساعت ٦ ساعت بايد صبر مي كرديد.

براي درمان مازايي خيلي ها ازشون راضي هستن. ولي خوب بايد بدونيد ايشون خدا نيستن! حتما موردهاي ناموفق هم بوده. مهم درصد بالاي رضايتمندي از كار ايشونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام. مختصر و مفيد بخوام بگم: دكتر بي نظيريه😇 اگر بار اول باشه كه مي خواين وقت بگيريد، خيلي سخت مي ...

اخه میگن اهدایی رو پیشنهاد میده خوب اینجوری معلومه که همه حامله میشن 

پس وقت تلف نمیکنه من ذخیرم کمه میترسم کمتر بشه

سلام گلم من نطر شما رو توی تاپیک دکتر نصر خوندم میشه خواهش کنم بگید پیش خودشون باردار شدید یا نه؟اخه منم توی این ۷سال درمانم ذخیره تخمدانم زیر یک رسیده

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
مشکلم ذخیره کم تخمدان بود ،شوهرمم مشکل داشت ولی دکتر گفت فعلا طبیعی،یه بار شدم و سقط شد الان دوباره ...

عزیزم شما پیش نصر باردار شدید؟ذخیره منم کمه

عزیزم شما پیش نصر باردار شدید؟ذخیره منم کمه

سلام بله بیمار دکتر نصر هستم ولی اصرار داشت به طبیعی چون به جز ذخیره مشکل دیگه ای نداشتم،شوهرم البته ضعیفه خیلی تقویتش کردم،خداروشکر شد

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
2740
سلام بله بیمار دکتر نصر هستم ولی اصرار داشت به طبیعی چون به جز ذخیره مشکل دیگه ای نداشتم،شوهرم البته ...

خدا رو صدهزار بار شکر به ارزوتون رسیدین آخه من ذخیره ام زیر یک هستش نمیدونم میتونه کاری واسم بکنه؟م

خدا رو صدهزار بار شکر به ارزوتون رسیدین آخه من ذخیره ام زیر یک هستش نمیدونم میتونه کاری واسم بکنه؟م

منم 0.8 بود ،دکتر نصر ترجیح میده طبیعی اقدام کنیم چون ذخیره کم برایرای وی اف کم تخمک میده،ولی تحت نظرش باش اگر مشکل دیگه ای داری تشخیص بده و حل کنه،اگر نه طبیعی اقدام میکنی یا لتروزول میده،نشد بعد یک سال یا بیشتر بگو برات ای وی اف کنه،شوهرت حتما گاندی یا ابن سینا ازمایش بده ضعیف بود با فرتیل اید و داروی طب سنتی تقویتش کن.من و شوهرم سلامتکده طوبی هم رفتیم

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
منم 0.8 بود ،دکتر نصر ترجیح میده طبیعی اقدام کنیم چون ذخیره کم برایرای وی اف کم تخمک میده،ولی تحت نظ ...

عزیزم من ۷ساله هم خودم هم شوهرم تحت درمانیم

دوستان اگه ساعت ۲ مطب باشیم همون روز ویزیت میشیم یا باید از قبل وقت داشته باشیم ؟

اگه هنوز نرفتین بار اول هیست میرید پیششون باید وقت بگیرین وفکررکنم چندماه طول بکشه اما به منشی بگید موردتونو احتمالا برحسب نوع مشکل شاید نوبتتون رو زودتر بده...اما اگه از قبل مریضشون بودین وپرونده دارید برای هر علتی،قبلش پیام بدید منشی میگه چه ساعتی بیایین ..امازودتر برید خب زودتر نوبتتون میشه ،بااینکه سرشون خیلیییییییییی شلوغ شده اما از پارسال که سیستم جدید نداشتن ومطب قبلی بودن معمولا کمتر معطلی دارن.فقط بگم نظر الکی نمیدن  یعنی خودم به نتیجه رسیدم نظری که میدن بهتر از اون پزشک دیگه ای نمیده ،وجزو پزشکان باسواد هستن فقط الان مریضاشون زیاد تر شدن تمرکزشون روی بیماران ای وی اف بیشتره. اما تشخیصشون خیلی خوبه.

اگه هنوز نرفتین بار اول هیست میرید پیششون باید وقت بگیرین وفکررکنم چندماه طول بکشه اما به منشی بگید ...

ممنون عزیزدلم از راهنماییات

اره  پیغام دادم منشیشون گفتن اینترنتی وقت بگیرید ، برای ۲۱ فروردین وقت گرفتم .

2706