2410
2553
عنوان

دکتر رضا نصر

33629 بازدید | 200 پست

دوستان کسی در باره ی دکتر رضا نصر در تهران میدونه؟هزینه ویزیت و کلا کارشون از رشت میخوام برم پیششون اقدام به بارداریم نتیجه نگرفتم

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻

کسی ازشون نتیجه گرفتن؟من کیست دارم ذخیره تخمدانم پایینه نمیتونم عمل کنم😔😔😔😔گفتن بتید با وجود کیست باردار شم

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻

دکتر نصر اکثرا پیشنهاد آی وی اف میده خیلی هم موفقه. 

ناباروری داری؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دکتر نصر اکثرا پیشنهاد آی وی اف میده خیلی هم موفقه.  ناباروری داری؟

۹ماهه اقدامم نتیجه نگرفتم هنوز یهنی دکتر خوبی هست؟

من تحت نظر ایشون دارم ای وی اف میشم هزینه ویزیتش که ۵۰ تومنه اگه سونوتون بکنن ۱۴۵ هم بابت سونو مبگیرن دکتر خوبی هستن فقط مطبش خیلی زیاد شلوغه

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد من و ساقی بهم تازیم و بنیادش براندازیم

خیلی خیلی دکتر خوبیه. 

ولی پیشنهادم اینه وقت میزاری میای تهران تو یک یا دوروز حتما پیش دوتا سه تا دکتر خیلی خوب برو.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

دکتر فاطمه رزاقی رو هم امتحان کن.‌از همین الان زنگ بزن وقت بگیر. فوقش نمیری

دکتر معصومه یونسی هم‌خوبه

2714

دکتر رزاقی ویزیتش ۴۰ بود سونو ۳۰ ولی احتمالا بعد عید درصدی بیشتر شده ولی دکتر خوبیه یکم زیادی ازمایش مینویسه ولی مراکز ارزون میفرسته. برای باردارشدنت هم عجله میکنه اهل وقت کشی نیست. 

اگه باهاش وقت گرفتی حتما اولین وقت باشه و ناشتا باش. حتما هم روز ۱۰ تا ۱۳ سیکلت باشه. 

من تحت نظر ایشون دارم ای وی اف میشم هزینه ویزیتش که ۵۰ تومنه اگه سونوتون بکنن ۱۴۵ هم بابت سونو مبگیر ...

عزیزم من 19 این ماه برای اولین بار ویزیت میشم و نظر خودم ای وی اف هست،اگر لازم باشه دوباره ویزیت بشم قبل ای وی اف نوبت زودتر میدن یا باید مثل بقیه صبر کنم برای چند ماه بعد؟

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
من تحت نظر ایشون دارم ای وی اف میشم هزینه ویزیتش که ۵۰ تومنه اگه سونوتون بکنن ۱۴۵ هم بابت سونو مبگیر ...

کلا میشه بگی فرایند ای وی اف با ایشون چی هست؟

عزیزم من 19 این ماه برای اولین بار ویزیت میشم و نظر خودم ای وی اف هست،اگر لازم باشه دوباره ویزیت بشم ...

اگه تشخیص ivf بده براتون واسه من که جلسه اول رفتم سوابقمو دید و خودشم سونو کرد گفتش من دا وهاتو مبنویسم روز دوم پریودی بیا نسخشو بگیر روز دوم که اومدم از ماماشون خانوم دوستی نسخمو گرفتم بعدشم یه بار دیگه روز دهم اومدم سونو شدم که دوباره یه سری دارو داده و برای چهاردهم واسم وقت همل تهیین کرد

فقط بگم زیاد تو مطبش معطل میشی من دفعه پیش که رفتم بعد ۵ ساعت نوبتم شد بهتره ساعت ۲ اونجا باشی که پرونده پرکنی وبری تو نوبت

اگه تشخیص ivf بده براتون واسه من که جلسه اول رفتم سوابقمو دید و خودشم سونو کرد گفتش من دا وهاتو مبنو ...

پس وقت تلف نمیکنه من ذخیرم کمه میترسم کمتر بشه

من ذخیره م داغونه میترسم واقعا دیگه نتیجه نگیرم مرسی عزیزم از لطفت من رشت دارم ۸۰ میدم ویزیت😑😑😑بی نتیجه

2706