2733
2739
عنوان

دکتر رضا نصر

| مشاهده متن کامل بحث + 33640 بازدید | 200 پست
دکتر رزاقی ویزیتش ۴۰ بود سونو ۳۰ ولی احتمالا بعد عید درصدی بیشتر شده ولی دکتر خوبیه یکم زیادی ازمایش ...

مرسی عزیزم

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻

بچه ها اگه ای وی اف خود ادم بخواد  میشه؟مثلا جهت دوقلو زایی ....بعد هزینه ش چندا پیش دکتر نصر

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اگه ای وی اف خود ادم بخواد  میشه؟مثلا جهت دوقلو زایی ....بعد هزینه ش چندا پیش دکتر نصر

منم ذخیرم کمه،ذخیره شما چند هست؟ با ذخیره کم یکی هم بشه باید خداروشکر کرد 

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
2731
منم ذخیرم کمه،ذخیره شما چند هست؟ با ذخیره کم یکی هم بشه باید خداروشکر کرد 

اره واقعا راست میگین من ۱.۷ گفتن خیلی پایینه

چجوري بايد از دكتر نصر وقت گرفت؟ واسه كي وقت ميده؟

فکرکنم از سایتشون میشه

دکتر نصر اکثرا پیشنهاد آی وی اف میده خیلی هم موفقه.  ناباروری داری؟

من مریض دکتر نصر هستم و از نزدیک چندین بار دیدم و پرسیدم  در زمان لازم شاید پیشنهاد آی وی اف بده ولی در زمانی که نیاز نیست اصلا آی وی اف رو پیشنهاد نمیده 

2738
عزیزم شما پیش دکتر نصر ای وی اف کردی؟ مشکلت چی بود؟ بار اول گرفت؟

مشکلم ذخیره کم تخمدان بود ،شوهرمم مشکل داشت ولی دکتر گفت فعلا طبیعی،یه بار شدم و سقط شد الان دوباره باردارم،ذخیرم 0.8 بود

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
خیلی خیلی دکتر خوبیه.  ولی پیشنهادم اینه وقت میزاری میای تهران تو یک یا دوروز حتما پیش دوتا سه ...

سلام‌مانترا جون خوبی

من تهرانم خیلی دکتر رفتم نتیجه نگرفتم هرشب دارم سرچ میکنم ببینم چه دکتری خوبه

باورت نمیشه دیگه از اسم دکتر حالم داره بد میشه

الان از چند نفر اسم دکتر نصر رو شنیدم باز انگیزه پیدا کردم

من باید آی وی اف شم

دکتر نصر در این زمینه چطوره کارش؟

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
سلام‌مانترا جون خوبی من تهرانم خیلی دکتر رفتم نتیجه نگرفتم هرشب دارم سرچ میکنم ببینم چه دکتری خوبه ...

سلام عزیزم. من فقط شنیدم که تو این زمینه عالیه. 

دکتر سهییلا عارفی هم همینطور

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706