2737
2734
عنوان

خواهشن لطفن باردارا و دل نازکا تشریف نیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 141 پست

بچه ها خوب تو قرآن همه چیز به صراحت توضیح داده شده دیگه تردید وشکی باقی نمیمونه اصلا هدف خداوند از نازل کردن قران همین بوده 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
استارتر و همه عزیزان اون دنیا وجود داره خودتون رو گول نزنین، بابای من قبل فوتش چشم برزخیش باز شده بو ...

میشه بگی مثلا چه چیزایی 

من خیلی دوس دارم از اون دنیا و عالم برزخ بدونم

الهم صل علی محمد وآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط قرآن خوندن ؛ نماز خوندن؛آرامش فوق العاده ای داره چند روز که بخونین کاملا حسش میکنید من الان چند وقته دارم نماز میخونم عاشقشم

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
2731
به نظرم خدا تو وجود همه ماست اينقد قدرت بهمون داده ميتونيم هر كاري بكنيم از انرژي و كايينات منظورمه ...

این که ربطی به مرگ نداره

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
فقط قرآن خوندن ؛ نماز خوندن؛آرامش فوق العاده ای داره چند روز که بخونین کاملا حسش میکنید من الان چند ...

موضوع تاپیک مرگه عزیزم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2740
خيلي بحث جالبيهزخيلي وقته دارم تحقيق ميكنم به نتيجه نرسيدم ايا  بهشت و جهنم وجود داره روح بعد م ...

گلم من بلد نیسم توضیح بدم ولی دوس داشتی برو دنبال کتاباش چیزای جالبی دستگیرت میشه

مثلا سر قبر میگن پنجشنبع ها برین چون روح مرده اون روز میاد همون جا که قبرشه 

و اگه کسی بمیره و بچه هاش نرن سر خاکش 

مرده همش نگرانه و و میگن از طرف خدا اجازه صادر میشه که بره طرف خونه های بچه هاش تا ببیندشون و ببینه حالشون خوبه

الهم صل علی محمد وآل محمد

به بهشت و جهنم اعتقاد داشتم چون نمیشه آدم هر کاری میخواد بکنه بعد حساب و کتابی در کار نباشه ولی نماز نمیخوندم الان میخونم عاشقش شدم حسابی وقتی حس نیکنی با معبودت با خالقت صحبت میکنی و اون میشنوه و حواسش همیشه بهت هست

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
اگه قراره همه بعد مرگ نابود بشن پس هدف از اين همه تلاش و بدوبدو چيه😤😤

حالا اوندنیام باشه و یه عده برن بهشت و یه عده جهنم باز این سوال پبش میاد که خب که چی؟  

یه چیزی.

دیدین میگن وقتی بمیرین توی روز قیامت همه ی اشناها از هم فرار میکنن

من همش اون صحنه رو دارم تصور میکنم که دارم از کیا فرار میکنم بعد سر راه برمیخورم به یکی دیگه دوباره بدو بدو میرم یه وره دیگه

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2706