2703
2553

دوستان برداشت و تصور شما از مرگ و دنیای بعد از مرگ چیه؟ دوست دارین بعد مردن چه اتفاقایی براتون بیفته؟ من دلم میخواد وقتی مردم برم همونجا که اول بودم. یعنی همون نیستی و عدم. نه شوق بهشت دارم نه میخوام  نگران جهنم رفتن باشم. هرکیم هر حساب کتابی داره حلال کردم فقط کاش دوباره بیدارمون نکنن

پ.ن. لطفن بحث مذهبی و سیاسی نفرمایید بهیچوجه. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
چایی نسکافه در خدمت باشیم😉

ابن دنیا به قد کافی صرف شد😂 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من فقط حس میکنم اونایی که درحقم بدی کردن سرخاکم زجه میزنن منم از پشت ینی روحم نگا میکنم میگم هه حالا خودتو بکش نمیبخشمت که نمیدونم چرا همیشه این تو ذهنمه

گفتم ببینمت شاید که ازسرم دیووانگی رود.......زان دم که دیدمت دیووانه ترشدم دیووانه ترشدم  
2714

میخوام راحت باشم.راحتی چیزیه که تو این دنیا نداشتم.میخوام حداقل بعد از مرگ بهش برسم.همین.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزیزم ما هیچوقت در عدم نبودیم در ازل بودیم روزی که خدا همه ما رو آفرید روز ازل بوده

قبل از افریدن کجا بودیم؟ درواقع عدم بودیم دیگه یعنی تا قبل از اون وجود نداشتیم

ابن دنیا به قد کافی صرف شد😂 

دوست دارم خدا رو ببینم، خالقم رو و مثل نوزاد تازه متولد شده بچسبم بهشزولش نکنم، بریدم از این دنیای پوچ

فقط خدا

انا لله و انا الیه راجعون

من بابا ندارم، بابام چشاش رو بسته
منم به بهشتو جنهم اعتقاد ندارم. کلا تو بحثای دینی به هیچی اعتقاد ندارم. چوناز ادمای مذهبی نما فقط در ...

البته این دلیل نبودن بهشت و جهنم نیس

به نظرمن مرگ حس خوبیه واصلا ترسناک نیست دختر خاله من تازه فوت شده خوابش ودیدم ازش پرسیدم خیلی سخت بود گفت اولش یکم سخته بعد که راهت وپیدامیکنی خییلی خوبه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
دوست دارم خدا رو ببینم، خالقم رو و مثل نوزاد تازه متولد شده بچسبم بهشزولش نکنم، بریدم از این دنیای پ ...

کاش میشدخدارودید  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13145932/چله-نماز-استغاثه-به-امام-زمان?postId=332989974
2706