2737
2739
عنوان

خواهشن لطفن باردارا و دل نازکا تشریف نیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 141 پست
نظرم مخالف شماست حتی اگر روح هم وجود داشته باشه من مغز رو کارامدتر میدونم اصلا دلیل برتری انسان بر ح ...

چون شما داری دو تا چیز کاملن متفاوت از همو با هم مقایسه میکنی. تو مقایسه باید یه وجه اشتراکی باشه. مثلن بگی مغز فلانی از اونیکی بهتر کار میکنه. روح ماهیتش کاملن متفاوته. و سوال دیگه خود مغز در نبود روح میمیره.  افرادی که مرگ مغز ی میشن چطور زنده ان؟ 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
اون حیوونی که یک باره یه موجود دیگه رو نجات میده چی

غریزه عزیزم بهش میگه چه واکنشی نشون بده. مثل حیوون مادر که از بچه اش مراقبت میکنه یا پرنده که به جوجه اش غذا میده. اگه توان فکر کردن داشتن شاید میگفتن له ما چه خودشون برن غذا پیدا کنن😂

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون شما داری دو تا چیز کاملن متفاوت از همو با هم مقایسه میکنی. تو مقایسه باید یه وجه اشتراکی باشه. م ...

خب من اساسا به وجود روح اعتقاد ندارم به اون معنا. 

اونو برا شما که اعتقاد داشتی گفتم. 

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

خدا روحً بهشت جهنم  جن فرشته پري  ادم فضايي انرژي  مثبت منفي چشمً شور  كايينات قدرت انسان همه چي وجود داره البته ما هيج اطلاعاتي راجه بهشون نداريم كلن ممكنه همه فرصيه هامون اشتباه باشن يا از روي ترس و عادت

2731

من از مردن هراسی ندارم 

تمام استرس و ترس من بخاطر بچه هامه

می دونم خیلی ب من وابسته ان اگه نباشم گریه می کنن .😢😢😢😢طاقت گریه شون رو ندارم

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …