2737
2739
عنوان

خواهشن لطفن باردارا و دل نازکا تشریف نیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 141 پست
میخوام راحت باشم.راحتی چیزیه که تو این دنیا نداشتم.میخوام حداقل بعد از مرگ بهش برسم.همین.

منم به ارامش فک میکنم. ولی مطمعن نیستم اون دنیام بهش برسم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

من گاهی وقتا حس خوبی به مرگ پیدا میکنم

گاهی میگم مرگم نعمت خداس

گاهی که خوشم میگم وای خیلی بده دوسش ندارم

ولی ذهنیتی ندارم

دوس ندارم هیچی بشم

دوسدارم باشم اما تو ارامش مطلق

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرمن مرگ حس خوبیه واصلا ترسناک نیست دختر خاله من تازه فوت شده خوابش ودیدم ازش پرسیدم خیلی سخت بو ...

استارتر و همه عزیزان اون دنیا وجود داره خودتون رو گول نزنین، بابای من قبل فوتش چشم برزخیش باز شده بود خیلی چیزارو دید و می گفت

من بابا ندارم، بابام چشاش رو بسته

من ازمرگ خودم نمیترسم ازاینکه چه بلایی سربچه هام میاد بیشتر میترسم واینکه دلم براشون خیلی تنگ میشه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2728
منم به ارامش فک میکنم. ولی مطمعن نیستم اون دنیام بهش برسم

یه کارشناس مدهبی می گفت شیعیان آخرت راحت وآسودهای دارندمگراینگه دیگه چکاری کرده باشن (بااحترام به خواهران اهل سنتم)

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
2740
استارتر و همه عزیزان اون دنیا وجود داره خودتون رو گول نزنین، بابای من قبل فوتش چشم برزخیش باز شده بو ...

مگه من گفتم وجود نداره ؟؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
استارتر و همه عزیزان اون دنیا وجود داره خودتون رو گول نزنین، بابای من قبل فوتش چشم برزخیش باز شده بو ...

در مورد چشم برزخی من نمیتونم اینچیزارو قبول کنم چون سندی براش وجود نداره .چیزایی که شاید یه عده میبینن ممکنه هزار دلیل داشته باشه. هرکس هم میتونه ادعا کنه یه چیزایی میبینه. تا نمیریم نمیفمیم چه خبره

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
منم به بهشتو جنهم اعتقاد ندارم. کلا تو بحثای دینی به هیچی اعتقاد ندارم. چوناز ادمای مذهبی نما فقط در ...

عزیزم من خودم اصلا ادم کاملا مذهبی نیسم و از هرچی اخونده حااااااالم بهم میخوره که پدرسگا به اسم دین دارن هر غلطی که میخوان میکنن و مردما از دین زده میکنن

اتفاقا مومن های واقعی کاملا با این اخوندا و این مملکت مخالفن‌‌. شما اگه دوس داشتی و هر موقع حالشا داشتی قرانا باز کن و فقط معنی هاشا بخون

مطمعن باش به دلت میشینه و میبینی دین این جیزی نیس که این حروم زاده ها میگن

و متوجه میشی جهنم و بهشت ۱۰۰ درصد وجود داره

الهم صل علی محمد وآل محمد
خيلي بحث جالبيهزخيلي وقته دارم تحقيق ميكنم به نتيجه نرسيدم ايا  بهشت و جهنم وجود داره روح بعد م ...

بله خیلی گنگه برامون. حتی در مورد زمان خواب هم‌ که یه پدیده عجیبیه هیچکس نمیتونه توضیح بده که چه اتفاقی میفته. مرگ که جای خود دارع

2706