2733
2739
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58445 بازدید | 360 پست
من پولامو از کارت‌نمیکشم بیرون اصلا و فراموش میکنم پول دارم 

5- بیرون میرین با شوهر جان یادتون بره ک تو کیفتون پول هس😆😆و همسر جانو ببرید خرید 

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
حالا حس ميكنم گوشت و مرغم بندازه سرم بگه با تو ولي خب ماهي يك كيلو هم چرخكرده بگيرم همشو نميتونيم تا ...

شوهرم همیشه باید غذای گوشتی جلوش باشه اگر نباشه نمیخوره،حاضر نیست یکم از شکمش بگذره تازه میخاد هم قناعت کنه هم بایه دختر سه ساله وبارداری من چیزی هم کم نداشته باشیم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ۶۰ تومن برای جهاز داشتم با ۴۰ تومن خریدم جهازو بعد ۲۰ تومن موند تو دوسال کردمش ۳۳ تومن مخفی   ...

باریک الله اینم عالیه. 

زن تو این جامعه ی نامرد ما بایدم پس انداز داشته باشیم 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
2740
آفرین.تو چندسال؟چجوری؟

فکرکنم دو یا سه سال شد 

از پولایی که بهم میداد خرج کنم 

برا لباس مثلا یا خرید پول میگرفتم بعد میرفتم خرید نمیکردم مثلا میگفتم نپسندیدم بعد پولش پیشم میموند

یا هرموقع پول داشت بهش میگفتم اصلا بهم پول نمیدی مثلا 100 یا دویست میگرفتم ازش یا....

البته من شاغلم ولی هر موقع شوهرم میگه میگم حقوق منم قاطیه با حقوقت و...

بعد به بهانه اینکه من اصلا چیزی از حقوقم نمیفهمم و پولام همه خرج میشه هر دفعه پول داره ازش میگیرم 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

خب کساییکه خریدشون با کارته چکار کنن؟

مثلا ی چیزی خریدی ۳۰تومن تخفیف گرفتی شده۲۵ بعد میخواد کارت بکشه بگی ۴۰بکش ۱۵ بده به خودم که نمیشه🤔

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
شوهرم همیشه باید غذای گوشتی جلوش باشه اگر نباشه نمیخوره،حاضر نیست یکم از شکمش بگذره تازه میخاد هم قن ...

اوووووف‌پس نمیشه عزیزم 

خب کساییکه خریدشون با کارته چکار کنن؟ مثلا ی چیزی خریدی ۳۰تومن تخفیف گرفتی شده۲۵ بعد میخواد کارت بک ...

😂😂😂😂

2706