2733
2734
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58548 بازدید | 360 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی ولخرجم حساب کردم اگه از اول همون قرعه کشی ثبت نام میکردم اینهمه خرج بیخود نمیکردم الان 10،15میلیون داشتم اما بازم دیر نیست شروع کردم 

اما بازم آدم نمیشم الان چندتا وسیله بدجور چشممو گرفته تا نخرم از مغزم بیرون نمیره که نمیره

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2731
من موافق پس اندازمخفی هستم من بیست سال زندگی کردم هیچ پس اندازی نداشتم هرچی میخواسم میخریدم پول شوهر ...

جدی میگی؟؟؟؟؟؟

چجوری میشه‌ک مردا بعد از چند سال زندگی میرن سراغ ی زن دیگ مشکل از کجاست اخه ؟؟

من اول زندگیه و سرم درد میگیره این چیزارو میشنوم 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍

من شوهرم سركار نميره خريدا با خودش ميرم مو و ابرو رنگ نميكنم آرايشگاه ابرومم ٥ساله ميرم نزديك خونه مادرشوهرمه نميتونم بالاتر بگم خريديم كه برم ي وقت كارتشو ميده😬😬 دلم پس انداز ميخواد

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
شوهرم گفته ماهي ششصد ميده بهم خرج خونه با خودم جز مرغ و گوشت منم اينحوري راحت تر پس انداز و قناعت م ...

به من ماهی چهارصد میده البته با گوشت ومرغ وماهی وبرنج ،یعنی درکل همه چیز با خودمه ،بعضی وقتا خیلب کم میارم از خیلی چیزا باید بزنم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

من 50 میلیون جمع کردم دادم دادم شوهرم ماشین خرید 

گفتم از فلانی و فلانی قرض گرفتم و...

اونم بخاطر اینکه تشویقم کنه که پول رو جور کردم برا خرید ماشین ماشین رو به نام خودم کرد

حالا ماشین داریم به نام منم هست پولشم پس میده بهم باز میذارم سرجاش برا انشاا...خرید بعدی 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

بچه ها تاپیک و نکشید به بحث اینکه پس انداز خوبه یا بد لطفا.

فقط و فقط ایده بدین من با شماره بندی ایده هارو بنویسم زیاد شد همه ایده هارو تو یه پست مینویسم هدف تاپیک اینه دوستان

من شوهرم سركار نميره خريدا با خودش ميرم مو و ابرو رنگ نميكنم آرايشگاه ابرومم ٥ساله ميرم نزديك خونه م ...

خو با کارتش خرید کن

ولب ب مغازه دار بگو 20 تومن بیشتر بکشه

و اون 20 تومنو دستی بهت بده

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
من 50 میلیون جمع کردم دادم دادم شوهرم ماشین خرید  گفتم از فلانی و فلانی قرض گرفتم و... اونم ب ...

خخخخخخ بابا بیخیال 😂😂😂😂😂😂😂کف کردم 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
به من ماهی چهارصد میده البته با گوشت ومرغ وماهی وبرنج ،یعنی درکل همه چیز با خودمه ،بعضی وقتا خیلب کم ...

حالا حس ميكنم گوشت و مرغم بندازه سرم بگه با تو ولي خب ماهي يك كيلو هم چرخكرده بگيرم همشو نميتونيم تا اخر ماه تموم كنيم ميمونه برا ماه بعد چون مرغ و گوشت هم هست كنارش

Nobody perfect