2737
2739
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58290 بازدید | 360 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من استاده این کارم ۳۳ تومنم جمع کردم  

33 میلیون تویه چه مدتی؟توضیح میدی چطوری؟

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2740
يه قلك كوچيك روزي پنج تومن  ته كمدتون بزاريد

روزی پنج‌تومن زیاده آخه چطوری نمیتونیم روزی پنج تومن کم کنیم از خرج ماهیانه حالا دو نهایتاش سه تومن شاید بشه

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

من میگم امروزرفتم دکتر ویزیتش ۳۰هزارتومن بود باپول داروهاشدشصت هزارتومان حالادرحالیکه ویزیت ۱۵هزارتومن بود باپول دارمیشدسی هزارتومن این جوری میگم وبقیه پول رابرای خودم وبقیه پول رابرای خودم نگه میداشتم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

من اگه پول داشته باشم میدم شوهرم بهش میگم از فلانی قرض گرفتم باید پس بدم میگیرم و برمیگردونم سر جاش

یا به شوهرم میگم فلان چیز رو خریدم پول باهام نبود خواهرم حساب کرد بعد پولشو میگیرم همون لحظه 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

من موافق پس اندازمخفی هستم من بیست سال زندگی کردم هیچ پس اندازی نداشتم هرچی میخواسم میخریدم پول شوهرم یه حساب من بوداصلا حساب وکتاب پس نمیگرفت تااینکه رفت وزن گرفت من موندم بدون هزارتومن پس انداز ،، هرچند باکلی بدبختی خونه وماشین گرفتم اما ازخودم بدم اومدوامروز سفت وسخت دنبال پس اندازم

2706