2752
2734
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58548 بازدید | 360 پست
من 50 میلیون جمع کردم دادم دادم شوهرم ماشین خرید  گفتم از فلانی و فلانی قرض گرفتم و... اونم ب ...

خودتون شاغلین؟؟؟

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لطفا عین من عینا بگو چیکار میکنی یاد بگیریم

من ۶۰ تومن برای جهاز داشتم با ۴۰ تومن خریدم جهازو بعد ۲۰ تومن موند تو دوسال کردمش ۳۳ تومن مخفی  قرعه کشی خانگی شرکت کردم با سودش قسطشو دادم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2731
جدی میگی؟؟؟؟؟؟ چجوری میشه‌ک مردا بعد از چند سال زندگی میرن سراغ ی زن دیگ مشکل از کجاست اخه ؟؟ من ا ...

اینکه چی شدوچرارفت نه برای من بلکه واسه همه سواله اماخودش قبول داره اشتباه کرده ومیگه هپازرو دلسوزی 

حالا حس ميكنم گوشت و مرغم بندازه سرم بگه با تو ولي خب ماهي يك كيلو هم چرخكرده بگيرم همشو نميتونيم تا ...

عزیزم ادم ک هر ماه مرغ و گوشت نمیگیره ی ماه زیاد بگیر مثلا ی کیلو گوشت و ۳تا مرغ تا دو ماه میخوری مگ‌اینکه مهمون زیاد داشته باشی 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
اینکه چی شدوچرارفت نه برای من بلکه واسه همه سواله اماخودش قبول داره اشتباه کرده ومیگه هپازرو دلسوزی& ...

الان چیکار میکنید ؟؟؟؟

من شوهرم از ۳۳ تومن خبر نداره پیامک سودش به مامانم میره تو حساب مشترکه با مامانم سندشم خونه مامانم

خب میدونم میگم چجوری جمع کردی ؟؟؟

من دير شروع كردم ب پس انداز😔 چهارساله ازدواج كردم  تازه يه قرعه ي ٧/٥ شركت كردم و چهار ...

بازم خوبه ک