2737
2739
بچه دوست شوهرم اینطور بود بردنش گفتار درمانی ماشالله مث بلبل الان میحرفه ولی اونا سه سالش ک شد دکتر ...

عزیزم گفتار درمانی تا دوهفته پیش به مدت شش ماه بردمش بخدا دریغ از یذره تغییر .. الان هم دوماهه مهد میره و خیلی اونجا رو دوس داره پیشرفتش هم بهتر بوده .. بله دیر که هست ولی چکار کنم نمیخوام بهش فشار هم بیارم .. نه عزیزم چرا ناراحت شم .. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شنوایی سنجی که همون بدو تولد میریم بعدش اگه لازم باشه بهداشت میگه دیگه

میدونم عزیزم بجز اون زمان من خودم یبار دیگم بردم بچمو 

گاهی ترشحات حلق اروم اروم از طریق شیپور استاش وارد گوش میشن و کیپش میکنن 

با بهداشت کاری نداشته باش خودت سعی کن همیشه اقدام کنی 

من خودم یسال شاغل بهداشت بودم 

حتما برا اسودگی خیال هم ک شده ببرش برا تکلم اش دکتر حتی اگه بنظر خودت هیچ مشکلی نباشه ولی ببرش چون میگی 4 سالشه تقریبا 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2740
نرم افزارنی نی هوش1و2ازنت بگیرخیلی خوبه پسرم2سالش بودرنگهارویادگرفته بودمیگفت. به خودتونم بستگی دار ...

مرسی عزیزم 

من دان کردم

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
میدونم عزیزم بجز اون زمان من خودم یبار دیگم بردم بچمو  گاهی ترشحات حلق اروم اروم از طریق شیپور ...

نه من پسرم 15ماهشه

بعد چون اینو گفتی

الان چن روزه پسرم جرم تو گوشش گیر کرده تقریبا تو عمقه

بردیمش حمام با سنجاق براش تمیز کردیم درنمیاد 

خطر داره برا شنواییش؟

چیکار کنم دربیاد.؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم گفتار درمانی تا دوهفته پیش به مدت شش ماه بردمش بخدا دریغ از یذره تغییر .. الان هم دوماهه مهد م ...

اگه مهد تاثیر داشته پس تو محیط های شلوغ زیاد ببرش 

کلاس آواز و موسیقی ثبت نامش کن 

این ازون شیطونکاییه ک یکم خودش تنبلی میکنه تو حرف زدن نگران نباش

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2706