2733
2734

سلام دوستان ، لطفا هرکس پیش هر دکتری تو تهران و کرج رفته و راضی بوده، یا بارداره بیاد نظرشو بگه،  که هم فکری واسه باقی هم باشه، من خداروشکر یه پسر گوگولی ۴ ماهه دارم که حال خوش الان خودم و پسرمو مدیون مهربونی و دلسوزی واقعی دکت ملک ام . خیلی تو کل بارداری و سر زایمان حمایتم کرد، شماهم تجربه هاتونو بیایید بنویسید 

والا من مطبش رفتم واسه ویزیت های بارداریم ، زایمانمو هم بیمارستان فرمانیه رفتم، خیلی دلسوز، من ۱۰ ساعت طول کشید تا زایمان کنم ، از اول تا آخرش بالا سرم بود، .... خیلی حساس، دقیق، همش با حرفاش بهم انرژی میداد، واقعا خداجون ممنونتم، حتی پسرم هم الان خوشحاله، داره ذوق میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دکتر ملک کدوم بیمارستانا هست؟

من به پیشنهاد خود دکتر ملک بیمارستان خصوصی فرمانیه زایمان کردم، کل هزینم هم شد ۱ میلیون تومن ، دکتر بسیار عالی و دلسیوزیه، وقتی با مامانا صحبت میکنم تازه متوجه میشم چقدر خدا دوسم داشته ک یه همچین دکتری رو سر راهم گذاشته. دکتر ب من شماره همراهمشو وایه اواخر بارداری داده بود ، میدم بهت اگه دوست داری:   ۰۹۲۱۶۶۰۱۶۳۸

پرتو رسان سما ارایه دهنده ی به روز ترین دستگاههای فتوتراپی جهت درمان زردی نوزادان در منزل....

کلیه ی مناطق تهران

حتی ایام تعطیل

جهت مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر به 

http://phototherapy.blogsky.com/

مراجعه نمایید و یا با شماره های زیر تماس فرمایید.

02122982045

09120807246

09393383749 

2738