2733
2734
عنوان

وضعیت بد اقتصادی این روزا.. خانوما که شغل شوهرتون آزاده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 125 پست
من سیستم مهاجرت اکسپرس انتری کانادا رو میگم که شرایط سنی داره، مثلا همسر من که سی و هشت سالشه شانسی ...

اين نوع مهاجرت ك شما ميگين رو من ازش اطلاعي ندارم

ولي برادرشوهرم اينا چند ماه پيش رفتن كانادا

خودش ٤٧ سالشه

همسرشم ٤٥ سال

دوتا بچع هم دارن يه دختره ١٨ سالع و يه پسره ١٢ ساله

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اینو میگن همه چون برای ما سخته از نو همه چیزو بسازیم 

اره منم از همین میترسم که نتونم به چیزی که بخام برسم ...همش تردید ترس دو دلی ...از آینده بچه م میترسم اینجا بحث مالی نیست اصلا ....من دوست ندارم مثل من باشه ...اینهمه درس خوندیم اخرش چی

2742
اره منم از همین میترسم که نتونم به چیزی که بخام برسم ...همش تردید ترس دو دلی ...از آینده بچه م میترس ...

توی فیلما که میبینم حسرت میخورم به این همه راحتیشون ‌.. اگه درسی که اینجا خوندم اونجا میخوندیم الان بهترین زندگی رو داشتیم..

به شوهر من دعوتنامه هم فرستادن از 4تا کشور مختلف ولی به خاطر پدر و مادرش نمیاد که بریم.حتی شغل و تمام امکاناتش تکمیله ولی میگه اگه یه روزی برسه که پدر یا مادرم رو به موت باشه من نتونم خودمو به بالینشون برسونم تا عمر دارم عذاب میکشم.اونام حاضر نمیشن بیان یه کشور دیگه.

بانو جان ...مهم ترین لوازم آرایشت؛ اعتماد به نفس توست... مهم نیست ظاهر یک زن چه شکلی است...! و چگونه به نظر می رسد، زمانی که او واقعا اعتماد به نفس کامل دارد، زیباست...!
2740

مرداد پارسال دست شوهرم رفت زیر اره، طفلک با اون دستش کار میکنه، ما بیمه هستیم ولی هیچ حمایتی نمیشیم، با اینکه سه تا از انگشتای وسطی دست شوهرم حرکت نداره ولی کمیسیون همش نوزده درصد زده، اینم واسه از سر واکنی، چون نمیخوان بهش حقوق تعلق بگیره 

از طرف چی هستن این دعوت نامه ها؟ 

ورزشیه 

بانو جان ...مهم ترین لوازم آرایشت؛ اعتماد به نفس توست... مهم نیست ظاهر یک زن چه شکلی است...! و چگونه به نظر می رسد، زمانی که او واقعا اعتماد به نفس کامل دارد، زیباست...!
2706